Artystyczne stylizacje

Nowa genialna kolekcja kurtek od H&M już w sprzedaży na obszarze całej kraju.

kurtki i płaszcze
kurtki i płaszcze
Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Sklep H&M jest jednym z najczęściej występujących sklepów o charakterze sieciowym w dużych miejscowościach. Kolekcja tego sklepu obejmuje zarówno ubrania, jak i akcesoria, a także rozmaite akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Oferta na każdą część odzieży jest bardzo zróżnicowana i szeroka. Przykładowo kurtki dziecięce pogrupowane są poid względem wzrostu i płci dziecka. Dla dziewczynek można znaleźć kurtki i płaszczyki w bardzo wielu dużej liczbie barw, dobrane do wzrostu i wieku. Kolekcja na wiosnę przewiduje parę typów tego typu okryć. Dostępne są także kurtki z dżinsu w rozmaitych rozmiarach. W ofercie dla chłopców poza kurtkami materiałowymi i dżinsowymi występują także kamizelki i marynarki. W ofercie na wiosnę dostępny jest szeroki wybór różnorodnych kurtek.

Kurtki i płaszcze dla kobiet

Zimowe kurtki H&kurtki – więcej pod linkiem -skie oferowane są w niezwykle dużym wyborze. Są to okrycia krótkie i dłuższe. Niektóre z nich są ocieplane i pikowane. Bardzo często występującym dodatkiem jest pasek do ściągania kurtki lub płaszcza w talii. W ubiegłym sezonie takie rozwiązanie było niezwykle często występujące. Pośród takich kurtek przeważają takie kolory jak czarny i brąz. Częstym motywem są futrzane kołnierze i obramowania kapturów.Oprócz typowych kurtek na wielkie mrozy występują również okrycia cieńsze, uszyte z różnych tkanin. Występują one w wielu różnych kolorach. Kolekcja na wiosnę natomiast obejmuje okrycia lżejsze i zazwyczaj krótkie. Chętnie kupowane są krótkie kurtki skórzane zapinane z boku, wzorowane na tak zwanych ramoneskach. Oferowane są także kurtki dżinsowe. Okrycia ostatnio znów wracają do mody.

Okrycia wierzchnie dla panów

W ofercie męskiej sklep H&M posiada kilka rodzajów kurtek na różne pory roku. Na zimę będą to bardzo ciepłe okrycia puchowe, mogące ochronić nawet przed wielkim mrozem. Można również spotkać bardziej eleganckie płaszcze dla panów z materiału, w większości przypadków w kolorze czarnym. Na cieplejsze dni sieć oferuje okrycia wierzchnie o charakterze sportowym, zapinane na guziki. Występują one w wielu rozmaitych kolorach. Są to tak zwane kurtki koszulowe, będące w rzeczywistości kurtką, ale posiadające cechy koszuli.

Zaciekawił Cię ten tekst? Jeżeli tak, to tutaj też jest opublikowana świeża wiadomość (https://www.casu.pl/), która z pewnością Ci się spodoba.

Oferta na wiosnę na tę chwilę zawiera niewiele kurtek dla panów.

Źródło: