Artystyczne stylizacje

Niejedna dama marzy o tym, aby wyglądać elegancko – stroi się, robi make-up i nosi biżuterię

śpioszki
Kanony ładnego wyglądu zmieniały się w ciągu ostatnich lat, jednak kilka rzeczy jest niewątpliwie wciąż na czasie – chodzi najbardziej o subtelny umiar i styl.

śpioszki

Minimalizm zawsze jest doceniany. Najlepszym na to dowodem jest tak zwana mała czarna (czyli przylegająca sukienka) od Coco Chanel. Od kilku dekad jest ciuchem, który jest obowiązkową kreacją w niejednej kobiecej szafie. Dokładnie tak samo sytuacja wygląda z niektórymi elementami biżuterii. Przykładowo srebrny wisiorek zawsze będzie stylowy i szykowny. Będzie także pasował do każdej kreacji.

Jeżeli bardzo ekscytuje Cię analizowana w tym artykule kwestia, to ponadto zobacz ofertę na stronie (https://www.vanthorn.pl/product/karta-podarunkowa-koszule-miare-van-thorn-monogramem/). Niewątpliwie odnajdziesz w niej coś ciekawego dla siebie.

srebro, w przeciwieństwie do złota, rzadziej rzuca się w oczy i dlatego uważa się je za bardziej szykowne. Bywały takie lata, kiedy złoto było mało popularne, gdyż twórcy mody sądzili, że jest zbyt wulgarne. Taki cios nigdy nie spotkał srebra. Toteż srebrny wisiorek mamy możliwość nosić do biura, ale również do wieczorowych sukienek, gdy idziemy na przykład do filharmonii. Wisiorki mogą przedstawiać różne motywy – może być to na przykład nasz zodiak lub pierwsza litera naszego imienia. Wówczas będzie on miał dla posiadacza znaczenie symboliczne. Należy kupować wisiorek najlepszej próby, zwłaszcza jeżeli chcemy go dać jako prezent. Wówczas będzie długo prezentował się jak nowy. Dodatkowo, będzie się prezentował bardzo szykownie.

Jeżeli pragniemy, by srebrny wisiorek był często noszony, to warto kupić coś małych gabarytów, ponieważ wtedy będzie pasował do wszystkiego – nawet nasza latorośl będzie mogła założyć go do szkoły.