Artystyczne stylizacje

Najskuteczniejsze specyfiki do golenia dla stylowego mężczyzny!

maszynka do golenia
Kosmetyki do golenia to najlepszy pomysł na prezent dla niemal każdego pana. Jakie linie wybrać dla tych, którzy cenią oryginalność? Pianki do golenia oferowane są przed drogerie w najróżniejszych seriach i widełkach cenowych.

kremy do golenia
Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Warto jednakże pamiętać, że ich skład musi chronić i intensywnie odżywiać delikatną skórę na twarzy. Pianki do golenia wzbogacone o zestaw witamin efektywnie zapobiegną podrażnieniom i zaczerwienieniom. Zminimalizują także ryzyko wystąpienia nieestetycznych zacięć na skórze twarzy. Środkiem zastępczym dla tego rodzaju kosmetyków mogą być kremy do golenia, np. firmy Baxter of California. Wystarczy odrobina tego wyjątkowo ekonomicznego kosmetyku,aby chronić wrażliwą skórę i aktywnie ją nawilżyć. Krem ma łagodzące olejki i wyciąg z mięty pieprzowej, dzięki czemu podrażnienia szybciej będą się goić. Firma Baxter of California oferuje też komplety stylowych żeli pod prysznic i mydełek, odżywiających szamponów i maseczek do włosów i toników kojących zaczerwienienia po goleniu. Ta luksusowa marka powstała w 1965 roku w Kalifornii i do dnia dzisiejszego odwołuje się do swoich tradycji. W jej specyfikach dominują świeże, delikatne nuty zapachowe, połączone z wysoką klasą towarów. Ceniącym nietuzinkowym mężczyznom można zalecić również kosmetyki firmy Dr Harris . Ta brytyjska marka działa od 1790 roku, szczycąc się uznaniem nie tylko mężczyzn na całym świecie, ale też członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Dr Harris oferuje wody i płyny do stosowania przed i po goleniu, luksusowe mydła i kremy oraz ponadczasowe, klasyczne wody po goleniu. Mimo upływu lat, marka zachowała estetykę swoich opakowań, nawiązując wystrojem do vintage stylu.

maszynka do golenia
Autor: Alan Swartz
Źródło: http://www.flickr.com
Poszukując upominku dla ukochanego mężczyzny, warto zdecydować się na linię wysokiej klasy akcesoriów do golenia. Łagodzące wody i balsamy, zapachowe mydła prosto z Kalifornii lub stylowe wody kolońskie z Wielkiej Brytanii przypadną do gustu wszystkim panom preferującym oryginalność i ponadczasową klasykę.