Artystyczne stylizacje

Na pomoc skórze po lecie

Serum z kwasem hialuronowym
Urlopy za nami. Po gorącym wylegiwaniu się na piaszczystych plażach pozostały zapiaszczone ubrania, filmiki i pamiątki. Zebrane bursztyny, gadżety, koszulki. I opalenizna. Dużo pań kocha swój ciemny odcień skóry, który celnie idzie w parze z piwnymi oczami. Lecz należy też pamiętać, że opalanie dla naskórka wcale takie korzystne nie jest, dlatego używaj kwas hialuronowy, który jest w dobrych kosmetykach.

Serum z kwasem hialuronowym
Źródło: www.nantes.pl

Wysuszona skóra łatwiej się niszczy, a często nieestetycznie schodzi całymi kawałami. Stąd po urlopie trzeba zainwestować w dobre kosmetyki. Opiszę parę fundamentalnych produktów, jakie musisz nabyć odwiedzając następnym razem drogerię. Rozpocznijmy od modnego towaru, jakim jest kwas hialuronowy.

Kremy z zawartością tej substancji, wyrabianej z bakterii, skutecznie nawilżają skórę. Kwas hialuronowy nieźle ulepsza wymianę wodną naskórka. Dzięki temu do komórek ciała prościej dostają się cenne związki odżywcze, kluczowe w zjawisku rehabilitacji po wakacyjnych kąpielach słonecznych. Kiedy będziesz potrzebować balsam do ciała, produkty z zawartością tego kwasu okażą dobrym wyborem. Wykorzystuje się go także w pracowniach odnowy biologicznej, wstrzykując w usta i piersi.

Przeszukując półki z kosmetykami nie zapominaj także o zbawiennym wpływie, jaki posiada porządne mleczko do demakijażu. Częste malowanie się podrażnia naskórek. Mocno opalony naskórek może wykazać alergię na malowanie.

Po pielęgnacji mleczkiem warto nałożyć tonik do twarzy, najkorzystniej z zawartością związków odżywczych i nawadniających. Taki kosmetyk skutecznie oczyści pory i uśmierzy możliwe podrażnienia. Fantastycznie odpowiada do toalety przed pójściem do łóżka i po obudzeniu.

Nieoceniony do nocnej toalety jest krem pod oczy. Wybierając go w kosmetycznym kieruj się pułapem nawilżenia, jaki daje oraz działaniem przeciwzmarszczkowym. Wiadomo, że tzw. wory pod oczami umieją bardzo zasłonić urodę twarzy.

A jeżeli po urlopowym wypoczynku pragniesz schudnąć, wysiłki na dworze wzmocni dobrze dobrany balsam wyszczuplający, wygładzający skórę i ułatwiający destrukcję sadła.

Źródło: NANTES