Artystyczne stylizacje

Na jakiego rodzaju okazje ubierać koszulę na spinki oraz na co zwracać uwagę wybierając koszulę?

koszula na spinki
Mężczyzna musi mieć w swej szafie wytworną koszulę, jaką będzie wkładał na specjalne okazje. Taka koszula zazwyczaj występuje w odcieniu niebieskim oraz można ją zakładać do garnituru.
Taka koszula na spinki to taki typ koszuli, która zapina się na spinki, a nie na guziki.

koszula na spinki
Autor: garlandcannon
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to koszula bardzo elegancka a obowiązkowym dodatkiem do niej musi być krawat lub mucha. Tego typu koszula zazwyczaj jest produkowana w dwóch fasonach: super slim oraz classic fit. Obydwa fasony są skrojone wedle specjalnie przygotowanych szablonów, jakie uwydatniają idealnie atuty męskiej postury i ukrywają jej mankamenty. Koszule tego typu często mają kołnierz półwłoski, gładką plisę oraz mankiet francuski podwójny. Wykonana ona jest z przyjemnej bawełny 100%. Koszula na spinki nadaje się do fraka, ponieważ jest niezwykle elegancka. Pojedynczy mankiet jest niemalże nieosiągalny do kupienia i jeżeli mężczyzna chciałby mieć tego typu koszulę, to musi ją zamówić u krawca.
Koszula na spinki doskonale pasuje do biznesowego i eleganckiego garnituru. Ma ona półwłoski kołnierzyk, którego wyłogi doskonale schowają się pod klapy marynarki. Koszula taka jest niezwykle stylowa. Jest wykonana z bawełny, która bez trudu się rozprasowuje. Ma gładką plisę, jaka sprawia, że krawat jest konieczny. W internecie można by przeczytać opinie na wątek koszuli. Są one niezwykle pozytywne i zachwalają elegancję koszuli. Nawet panowie dobrze zbudowani zachwalają jej idealne dopasowanie do sylwetki. Zdecydowanie najlepszym materiałem na koszulę jest bawełna. Bardzo eleganckie koszule wykonywane są też z jedwabiu. Jest on niezwykle delikatny, a także wytrzymały oraz może nadać koszuli łagodnego połysku. W co poniektórych sklepach koszule dobrej jakości można nabyć za 200 złotych.

W wypadku niestandardowego wymiaru sylwetki, najwłaściwiej jest uszyć koszulę u krawca. Jeżeli zdecydujemy się na koszulę szytą u krawca, moglibyśmy wybrać typ mankietu, rodzaj kołnierza czy też materiał.