Artystyczne stylizacje

Na co uważać, kupując dżinsowe spodnie?

moda damska
Dżinsy to spodnie, jakie bez końca są modne. Żeby ładnie na nas leżały, trzeba dobrać fason do figury. Gdy chcielibyśmy zakupić jeansy, mnóstwo trzeba odwiedzić sklepów oraz dużą ilość spodni przymierzyć.
Początkowy kłopot, to wybór fasonu jeansów.

moda damska
Autor: Moodo
Źródło: Moodo
Moglibyśmy obecnie napotkać spodnie proste, które mają nogawki równe na calutkiej długości. Są jeszcze rurki, jakich nogawki są zwężane. Możemy jeszcze spotkać spodnie (polecamy strona tutaj) jeansowe o prostych nogawkach. Jeszcze odmienne spodnie jeansowe posiadają nogawki, jakie rozszerzają się ku dołowi. Spodnie jeansowe potocznie nazywane „dzwonami” mają nogawki, jakie rozszerzają się zauważalnie od kolan w dół. Możemy zakupić jeansy damskie Lee, jakie wyprodukowane są z wysokiej jakości dżinsu. Jeśli chcesz zakupić spodnie, które po pierwszym praniu się nie wyciągną oraz będą przylegały do figury, musisz poszukać takich, jakie są wyprodukowane z dżinsu z domieszką elastanu. Należy także zastanowić się, dlaczego jedne dżinsy możemy kupić za 40 złotych, a drugie za 300 PLN. Naturalnie do gry wchodzi marka spodni.

Na pierwszy rzut oka niełatwo ustalić jakość dzinsu. Dżins niedrogi, szybciej z pewnością się wyciera. Ale są dżinsy, jakie już na etapie tworzenia są celowo przecierane, aby nadać im swobodnego wyglądu. Na pewno trzeba zwrócić uwagę na jakość szwów. Najlepszej jakości są spodnie z naturalnie wykończonym brzegiem dżinsu. Przez to, dżins nie strzępi się tak szybko. Mieć w pamięci trzeba, że kupując dżinsy musimy obejrzeć spodnie (pełna oferta tutaj) od wewnętrznej strony. Długość nogawki jest zależna od wysokości butów.

Jeżeli kobieta nosi obuwie na obcasie, powinna kupić spodnie z dłuższymi nogawkami o jeden rozmiar. Spodnie, które sięgają tylko do kostki, nadają się tylko do płaskiego obuwia.