Artystyczne stylizacje

Moda jest dla wszystkich. Można wyglądać świetnie w każdym rozmiarze!

koszulki duże rozmiary
Dzisiejszy świat mody opanowała mania szczupłości. Modelki, które biorą udział w pokazach i spoglądają na nas ze stron magazynów są najczęściej wysokie i bardzo szczupłe.

Identyczny trend utrzymuje się nie tylko w środowisku najbardziej rozpoznawalnych projektantów, ale także w branży tak zwanych sieciówek.
koszulki duże rozmiary
Autor: Simon_sees
Źródło: http://www.flickr.com
Popularne sieci odzieżowe sprzedają dziś ubrania przeznaczone niemal wyłącznie dla osób o szczupłej i zgrabnej sylwetce. Wśród regałów i wieszaków trudno jest znaleźć cokolwiek w rozmiarze większym niż 40. Problem z zakupem czegoś ciekawego dla osoby ważącej nieco więcej kilogramów coraz częściej staje się także codziennością panów. Jeżeli chodzi o swetry, spodnie, koszule czy koszulki męskie duże rozmiary dla sieciówek często kończą się na L, maksymalnie XL.
remont mieszkania
Autor: Warren Long
Źródło: http://www.flickr.com

Na szczęście sytuacja ta pomału zaczyna się zmieniać dzięki specjalnym sklepom przeznaczonym dla osób walczącym z nadprogramowymi kilogramami. W wielu miastach i miasteczkach pojawiają się butiki z ubraniami w ponadstandardowych rozmiarach, a modele w nich sprzedawane w niczym nie przypominają już nijakich worków. Odzież dla otyłych do niedawna stanowiła niszę, którą zaczęło w końcu wypełniać kilka firm z Polski i z zagranicy. Dzięki nim na rynku pojawiły się sukienki podkreślające atuty i ukrywające wady sylwetki puszystych kobiet, bluzki w ciekawych fasonach i wzorzyste swetry. Kobiety wreszcie porzuciły bezpieczną czerń na rzecz soczystych barw. Modowa rewolucja zaczyna obejmować również mężczyzn.

Jeśli planujemy zakup koszuli, bluzy czy koszulki duże Rozmiary będą na nas co najmniej w wielu sklepach. Należy pamiętać, iż strój ma magiczne możliwości – potrafi ukryć wady i podkreślić zalety każdej figury. Dla dobrego samopoczucia i odbicia w lustrze dobrze jest się trochę postarać.