Artystyczne stylizacje

Moda dla pulchnych: Jak się przyodziewać, ażeby wyglądać zgrabnie?

spódnice plus size
Każda kobieta, jaka ma nieco kilogramów za dużo, dobrze wie, jak trudno wybrać sobie odpowiednie ciuchy.
W tym miejscu zbyt szerokie, tam zbyt wąskie; w tym miejscu pije, tam znów odstaje.

A jeżeli w końcu uda się odszukać odpowiedni krój bluzki, okazuje się częstokroć, iż te są zwyczajnie niezbyt piękne. O czym powinnaś pamiętać, kiedy Twa waga odbiega trochę od doskonałości? Po pierwsze: noś pod odzienie bieliznę modelującą, która ukryje wSzelkie niepożądane fałdki. Zawsze wybieraj odcienie, które nieco wyszczuplają, zatem czarny oraz ciemnoniebieski. Jeżeli kochasz wzory, zrezygnuj z kwiatków, a zamiast nich wybierz pionowe pasy. Noś też leciutkie tkaniny, spódnice plus size z wyższym stanem a także obligatoryjnie szpilki. Będziesz zaskoczona, jak szczupło można wówczas wyglądać.
gastronomia
Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com
gorsety
spódnice plus size
Autor: Mebel Rust
Jeżeli jesteś niezbyt wysoka, postaw na proste kroje, bez ekstrawaganckich zdobień albo falbanek, które ponadto poszerzyłyby twą figurę. Wspaniale sprawdzą się dla przykładu spodnie w kant, jeansy o prostych nogawkach, koszulowa suknia, spódnica (zobacz również sportowe spódnice) ołówkowa. Proste kroje nie oznaczają jednak monotonnych ubranek oraz dodatków. W wypadku, gdy potrzebujesz wyszczuplić figurę, nie będąc nadto wysoką, postaw raczej na gładkie tkaniny, lecz w wyraźnych zabarwieniach. Czarny zostaw na wyjątkowe sposobności jak też zastąp ją raczej atramentowym, kolorem czekoladowym, głębokim fioletem bądź bordo.

Wspaniale sprawdzą się też kontrastujące odcienie, które optycznie podzielą figurę pionowo, dzięki temu na pewno będziesz wyglądać na smuklejszą. Pamiętaj, że obuwie na obcasie, to dobry twój towarzysz, kiedy jesteś puszysta a także niska.