Artystyczne stylizacje

Misja: zatrzymać młodość!

Serum z kwasem hialuronowym
Kto z ludzi nie pragnąłby być wiecznie młody? Ta niezwyciężona chęć zatrzymania młodości fascynuje ludzkość od zawsze. Kobiety od wielu wieków już wiedzą, że jednym z najistotniejszych źródeł zatrzymania młodości jest kwas hialuronowy. To dzięki jego niezbadanym właściwościom skóra będzie dłużej napięta i nawilżona.

Serum z kwasem hialuronowym
Źródło: www.nantes.pl

A dziś starzenie się usiłują zastopować naukowcy. Od chwili rozszyfrowania ludzkiego genomu trwa nieustanna walka naukowców, by spróbować odkryć i spowolnić lub zamrozić mechanizmy niszczenia komórek. To niełatwe zmagania, bo nasz mózg, nawet wsparty procesorami i innymi instrumentami, ciągle ledwie pojmuje złożoność „projektu ludzkiego”. Lecz jakieś bitwy w tej wojnie są już skończone zwycięstwem, niektóre geny poznane, pewne procesy zrozumiane. Istnieje taka branża, gdzie wyniki mamy szansę ujrzeć na własne oczy. W kosmetykach szansa na powodzenie. W dzisiejszych czasach do każdej części ciała otrzymasz inny kosmetyk – inny krem pod oczy (optegra.com.pl) zastosujesz, a zupełnie inny krem do rąk. Do tego cała gama dodatkowo przeróżnych zastosowań.

Szczególnie niewiastom zależy na zachowaniu jak najdłużej młodego wyglądu. krem pod oczy, krem do rąk, krem przeciwzmarszczkowy, krem (https://www.beautikon.com/pielegnacja-twarzy/przeznaczenie/skora-problematyczna-tradzikowa.html) antycellulitowy – coraz to kolejne i efektywniej działające arsenały starcia z postępującym starzeniem. Do bitwy zaprzęgnięto przeróżne mleczka, kwasy (kwas hialuronowy), zasady i formuły. Bój o dobry wygląd trwa nie tylko w kosmetykach do twarzy. To także kosmetyki do włosów czy też pasy do zębów. Tutaj coraz bardziej pożądana jest lecznicza pasta do zębów, która usuwa przebarwienia.

Źródło: NANTES