Artystyczne stylizacje

Mezoterapia stosowana- a więc metoda opóźniania powstawania zmarszczek

kobieta, zmarszczki
Dziś, kiedy tak ogromną rangę przywiązuje się do wizerunku, co chwilę powstają nowe sposoby poprawy wyglądu. Jedną z modnych ostatnimi czasy strategii korygowania wyglądu cery jest mezoterapia. Strategia ta fantastycznie spowalnia starzenie się i formowanie zmarszczek.

Serią zabiegów jest możliwość wygładzić kurze łapki i polepszyć jakość skóry. Zabieg ten nawilża ją, zagęszcza, napręża i wydłuża efekty różnych zabiegów estetycznych. Pomaga zwalczyć cellulit, zminimalizować rozstępy, a nawet naprężyć skórę na brzuchu i ramionach. To też genialna broń w walce z wypadaniem włosów. Nieraz skutecznie zatrzymują łysienie.

kobieta, zmarszczki
Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Preparaty do zabiegów mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu zawierają w swoim składzie przede wszystkim kwas hialuronowy i różne indywidualnie dopasowane składy takie jak witaminy A, C, E czy w substancje aktywne pochodzące z wodorostów, czy zielonej herbaty. Kwas – kwas hialuronowy Wrocław – hialuronowy będący fundamentalnym czynnikiem koktajli jest również związkiem naturalnie zalegającym w naszej skórze. Kwas hialuronowy to jeden z elementów, jakie pełnią rolę cementu napełniającego powierzchnie międzykomórkowe.

Ponadto dostarczane do skóry za pomocą mezoterapii witaminy przesyłają całą przewidzianą aktywność. Dzięki prostej drodze podania witaminy nie oksydują się i są w ilości wystarczającej do uczynienia zakładanych procedur takich jak podniesienie produkcji kolagenu. Usieciowany kwas hialuronowy – (nasze zabiegi) wykorzystywany jest przez specjalistów medycyny estetycznej do wypełnień i modelowania twarzy. Nieusieciowany, z krótszymi ciągami molekuł, do rewitalizacji skóry.

kobieca twarz
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Koktajle do mezoterapii opierają się na wielowarstwowych liposomach, które w rzeczywistości głębiej i skuteczniej są w stanie przenosić substancje odżywcze w głębsze warstwy cery. W zależności od potrzeb i problemu można wybierać gotowy koktajl kosmetyczny dedykowany do rozwiązania rzeczowego kłopotu natury estetycznej- koktajle do mezoterapii.

Jest to specjalistyczna kompozycja czynnych komponentów, jaka działa szybko i skutecznie, oferując rewelacyjne rezultaty po każdym zabiegu.Ze względu na możliwości i wyniki finalne mezoterapia jest jednym z istotnych zabiegów używanych w medycynie estetycznej.