Artystyczne stylizacje

Tag Archive: męskość

męskość

Jak to jest z tym goleniem w obecnych czasach? Czy jesteśmy świadkami powrotu do klasycznych sposobów golenia?

akcesoria do golenia
To z pewnością sfera mężczyzn – golenie. To coś co jest dobrze znane każdemu mężczyźnie, co pojawia się w pewnym okresie życia i zostaje już z nimi na zawsze. Nieistotne, czy mamy mocny zarost, który odrasta dosyć szybko, czy może wręcz przeciwnie, o którym nie nie ma potrzeby ciągle myśleć, nie obejdzie się bez właściwej pielęgnacji.

Jakie są dobre metody aby utrzymać zarost w dobrej formie?

broda
W ostatnim czasie dużo mówi się na temat męskiej higieny oraz pielęgnacji. Jeszcze całkiem ostatnimi czasy prawdopodobnie, żaden mężczyzna nie wyobrażał sobie wykorzystania dużej ilości kosmetyków, dzięki którym jego skóra została zachowana w dalszym ciągu w niezwykle dobrym stanie. Na szczęście, czasy się zmieniły. Należałoby w tym miejscu wspomnieć, że coraz to większa liczba mężczyzn stosuje codzienne różnorodne specyfiki, dzięki którym kondycja ich skóry stoi na kategorycznie wysokim poziomie.

Panowie wiedzą, na którego producenta postawić

golenie i kremy
Co interesujące, także w ostatnim czasie nadzwyczaj modne stało się noszenie wystylizowanego zarostu. Coraz częściej mężczyźni decydując się na podtrzymywanie minimalnego zarostu, który w pewnej mierze dodaje im męskości. Jest to bez wątpienia jak najbardziej słuszne zjawisko, natomiast jego zachowanie w właściwym stanie jest zadaniem wymagającym. Golenie ze swojej natury jest zadaniem ciężkim, skutkiem tego też umiejętne golenie się można porównać poniekąd do sztuki. Jak w takim razie powinniśmy się skutecznie golić?