Artystyczne stylizacje

Męskie kosmetyki

modny mężczyzna
Brytyjska marka Men-u od lat przysparza się do zwiększania świadomości panów w kwestii codziennej pielęgnacji. Olbrzymia w tym zasługa specyfiki kosmetyków Men-u, jakie do perfekcji wpasowują się w nowoczesny styl życia przedkładany przez dzisiejszych panów. Artykuły Men-u oferują coś więcej aniżeli doskonałą pielęgnację, zapewniają więcej korzyści aniżeli reszta kosmetyków, albowiem charakteryzuje je innowacyjna receptura. Powodem, dla którego marka Men-u tak efektywnie przekonuje coraz większą ilość panów do wysokiej jakości pielęgnacji, jest jej innowacyjność, zapewnienie nowoczesnych korzyści oraz fakt, iż artykuły Men-u są wyjątkowe na rynku oraz faktycznie czynią różnicę.

elegancki mężczyzna
Autor: ricciofix
Źródło: http://www.flickr.com
Men-u to rewolucyjna męska seria kosmetyków wysokiej próby (Facetaria). Zaletą jest tu głównie wysoka wydajność wyrobów – nieduże opakowania starczają na długi, długi czas. Wysoce skoncentrowane najlepsze składniki to baza każdego kosmetyku Men-u. Dzięki niewielkim gabarytom opakowań, kosmetyki są poręczne a także wygodne w użyciu – zajmują mało miejsca, tak na półce w toalecie, jak i w podręcznym bagażu podczas podróży.

Typowe rozmiary opakowań kosmetyków Men-u – tubki bądź buteleczki z pompką – gwarantują od 80 do 265 aplikacji (w zależności od rodzaju produktu). W propozycji tej marki znajdują się również kosmetyki do golenia i pielęgnacji twarzy w pojemnikach kieszonkowych. Mieszczą 15 ml konkretnego produktu kosmetycznego oraz wystarczają od kilku do parudziesięciu aplikacji. Kapitalne wyjście w podróży. Kosmetyki truefitt&hill Historia owej kultowej oraz szlachetnej marki sięga roku 1805 gdy to William Francis Truefitt zakłada własny zakład fryzjerski w Londynie. facetaria.pl/truefitt-hill-m-48.html

Firma, która rozpoczynała jako ogólnodostępny zakład proponujący strzyżenie męskie i golenie błyskawicznie zyskiwała rozpoznawalność by stać się symbolem i oznaką stylu, dobrego gustu. Z usług przedsiębiorstwa korzysta dwór oraz najświetniejsi w tymże mieście natomiast jej sława na całym świecie nie ustaje po dziś dzień do czego firma w ogóle nie potrzebuje dużych kampanii reklamowych. Tak zatem od ponad 200 lat artykuły truefitt&hill cały czas stanowią synonim elegancji i najlepszego smaku. Jeśli z kolei idzie o pędzle do golenia Semogue 1305 są niezrównane, wykonane są z mięciutkiego włosia dzika (Semogue 1305).