Artystyczne stylizacje

Luksusowe oraz ekskluzywne perfumy to równocześnie rzemiosło oraz artyzm

zapach
Pachnidło to artyzm i kunszty jednocześnie. Jednakowo jak każda pozostała dziedzina sztuki, też i perfumy mają swą przeszłość, własne stylistyczne czasy, znanych kreatorów, wreszcie posiadają także doskonałe dzieła, przełomowe oraz wyjątkowe.

zapach
Autor: Norio NAKAYAMA
Źródło: http://www.flickr.com
Cudowne perfumy Creed to królewskie perfumy, jakie olśnią każdego także najbardziej wymagających nabywców. Marka perfum jaką jest Creed, nie mówiąc o długiej, atrakcyjnej historii, jest wyjątkowa również z powodu na zastosowanie starej techniki przetwarzania rzadkich komponentów wybranych do wyrobów perfum. Pachnidła Creed używały takie osobistości, jak królowa Wiktoria, cesarz Franciszek-Józef i jego współmałżonka Sissi, Sir Winston Churchill czy prezydent John F. Kennedy. Obecnie też pachnidła te używa między innymi Robert de Niro czy Sylvester Stallone. Utworzona z prawdziwych składników wysokiej klasy. Perfumy Creed posiadają w swojej ofercie pachnidło dla pań oraz facetów. Rozlewane są do stylowych fiolek będących innowacyjnym odwzorowaniem historycznych pierwowzorów. Można przytoczyć chociażby legendarne perfumy – odpowiedniki perfum męskich – na przykład Green Irish Tweed wykreowane przez Oliviera Creeda o woni paproci. Poza tym dużą sławą cieszy się owocowo-piżmowe pachnidło Creed Aventus, który natchniony jest dramatycznym życiem Napoleona Bonaparte. Ciekawe informacje są na stronie: więcej na ten temat.

drogeria
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Renoma Creed to sztuka w robieniu zapachu, tradycja, komfort oraz najnowocześniejsze podejście do historii oraz dziedzictwa. Perfumy Comme des Garçons to dziś wspaniała marka, która pozostała stworzona przez japońską projektantkę mody Rei Kawakubo, która tworzy zapachy kontrowersyjne z mieszanki tlenu, błysku metalu, błonników, paznokci i szereg innych, równie niewyobrażalnych kompozycji. Teraz Comme des Garçons jest jedną z najbardziej szczególnych renom na świecie. Szereg znakomitych osób po prostu jest entuzjastami tego zagadkowego oraz kontrowersyjnego zapachu. W ofercie na rynku są zapachy męskie oraz kobiece. Wśród 74 woni tej marki każdy wyszuka zapachy dla siebie.