Artystyczne stylizacje

Markowa bielizna – komplety, biustonosze, body

Krisline - piżama
Bielizna jest bardzo ważną częścią codziennej garderoby. Niewygodna sprawia, że dzień w pracy, ćwiczenia a nawet sen stanie się czynnością nieprzyjemną. By się od tego uchronić powinno się wybierać bieliznę nie tylko dobrze dopasowaną, co jest oczywiście bardzo istotne, ale także taką, w której skóra może swobodnie oddychać. Jeśli ktoś nie lubi nudnych zestawów, z pewnością się nie rozczaruje. Wielu producentów proponuje bardzo seksowną i wygodną bieliznę, lecz niestety często wiąże się to z wysoką ceną.

kobieta w gorsecie
Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com

Najważniejszym elementem kobiecej garderoby są biustonosze. Dzięki nim kobieta może poczuć się nadzwyczajnie, dlatego muszą być wygodne, nie uwierać, być drugą skórą. Jeśli nadal mamy problem z doborem stanika, należy zapytać fachowca o pomoc, by długo cieszyć się zgrabną sylwetką.

Jagna.pl - markowa bielizna
Źródło: Jagna.pl

Najbardziej ekstrawagancką i sławną bielizną, po latach, nadal pozostają stringi i są noszone przez kobiety na całym świecie. Te, jak jak każda inna część bielizny, powinny być dobierane bardzo starannie. Nie można przy zakupie zwracać uwagę tylko i wyłącznie na ich wygląd, ponieważ mogą okazać się niezdatne do użytku. Kolejnym hitem w tym temacie jest bielizna wyszczuplająca >więcej na Pozwala ukryć delikatne krągłości, świetnie nadaje się pod wieczorową sukienkę lub delikatną spódnicę. Należy pamiętać, że cena odgrywa tu ważną rolę. Najtańszy rodzaj nie przynosi efektu, lub co gorsza – nieoczekiwanie da efekt odwrotny.

Dużo większe pole manewru mamy przy wybieraniu piżamy damskiej. W tym wypadku wystarczy by rozmiar był odpowiedni i żeby materiał, z którego została wykonana był dobrej jakości, na przykład z bawełny. By uniknąć nudy, można kupić piżamę z zabawnymi obrazkami i podpisami. Również stroje kąpielowe >sklep JAGNA< wykazują dość dużą tolerancję w doborze. By były wygodne wystarczy zazwyczaj by nie były za małe lub za duże. Przy ich wybieraniu można spokojnie kierować się wyglądem.