Artystyczne stylizacje

Tag Archive: Lato

Lato

W lecie poza środkami, których używa się cały rok, duża liczba kobiet zaczyna myśleć także nad dodatkowymi kosmetykami

images
Lato jest bardzo charakterystycznym okresem z różnych przyczyn. Przede wszystkim pora letnia to wysokie temperatury, dni niekiedy wręcz upalne. Lato kojarzony jest też z wakacjami, a więc z czasem, w którym można odpocząć. Czas ten może być także przeznaczany na lepszą dbałość o stan zdrowia i urodę. Zaleca się, by w czasie letnim używać mniej kosmetyków kolorowych, czyli takich jak między innymi cienie do powiek czy ciężkie pudry.

Co mogłaby symbolizować bransoletka infinity oraz czy można do niej ponadto kupić dodatkowo odmienne części?

Bransoletę dobrze nosić w Lato, kiedy nasza ręka jest odkryta. Wtedy jest ciągle zauważalna. Dziś na rynku posiadamy ogromny wybór różnych bransoletek. Mogłyby być srebrne albo złote bądź plecione ze sznurków lub koralików.
Idealna będzie bransoletka infinity jest symbolem, który mógłby być oznaką długiej przyjaźni albo miłości.

Okulary przeciwsłoneczne są konieczne także zimą – postaw na okulary Chanel, a będzie atrakcyjnie , a także komfortowo!

Lato już dawno za nami, jesienny czas w trakcie, jednakże zdecydowanie częściej możemy zaobserwować objawy zimy. Zdołałoby się wydawać, iż jesteśmy zwolnieni z noszenia okularów przeciwsłonecznych, bowiem pora zimowa kojarzy nam się z mgłą, zachmurzeniem, opadami śniegu bądź deszczu.
Wszelkie osoby, jakie odłożyły okulary z filtrem UV do pudełka winny jak najszybciej je wyciągnąć, bowiem właśnie w zimie przydają się one czasami w najwyższym stopniu.

Sezon letni to korzystna pora roku, by pokazać się w nowych ubraniach

Lato to najlepsza pora roku, by pokazać się w stylowych ciuchach. Wiele kobiet obawia się eksperymentować z żywymi kolorami, zupełnie niepotrzebnie, ponieważ barwne ubrania idealnie sprawdzają się w sezonie letnim. Warto w ten sposób odświeżyć nieco swoją letnią szafę i pokusić się o odrobinę fantazji. Jeśli nie mamy koncepcji na to, jak chciałybyśmy wyglądać i co zakupić na letnich przecenach powinnyśmy wcześniej zasięgnąć porady stylistki. Oczywiście nie każdego stać na taki luksus, wówczas często wiele interesujących porad znajdziemy na blogach o modzie.

O jakiego rodzaju dodatkach trzeba pamiętać w porze letniej? W jakich rzeczach będziemy wyglądać pięknie?

Lato to taki czas, kiedy dużo osób zmienia trochę własny image na taki bardziej letni. W codziennych kreacjach widoczne są części garderoby oraz dodatki, jakich nie widujemy na ulicach w zimnych porach roku. Na jakie rzeczy warto zwrócić uwagę, kiedy chodzi o letni strój?

Wachlarz jest dość wielki

Co rok na rynku odzieżowym zjawiają się kolejne wzory i kroje bluzek, spódniczek albo spodni, a my spośród nich możemy odnaleźć te, które najbardziej będą nam pasowały. Pewnie że projektanci mody ukazują nam co będzie przeważało w danym okresie, nie mniej powinniśmy wspomnieć, iż przy wyborze naszych rzeczy powinniśmy się wzorować wygodą oraz tym, żeby ukrywały one nasze mankamenty i żeby jednocześnie pokazywały nasze plusy. Nie mniej od czasu do czasu należy zaszaleć oraz warto wypróbować założyć bluzkę, która w konkretnym sezonie jest modna.

Blogujemy o modzie

Moda to kłopotliwy temat dla tego, kto nie jest zaznajomiony z jej zasadniczymi kwestiami. Rzecz jasna można próbować oglądać ludzi na chodnikach i z lekkim poślizgiem próbować się do nich dopasować, ale gdy komuś zależy na eleganckim i modnym wyglądzie i pragnie, by to pozostali ściągali od niego, a nie na odwrót, należy uzbroić się odrobinę wiedzy i prześledzić blogi, witryny i wypowiedzi projektantów mody – to oni, do spółki z nieświadomą odpowiedzą odbiorców na ich pomysły, kreują modę, modę przez duże M.

Odzież w paski – lubimy czy jednak nie?

moda damska
W tym sezonie zostałyśmy dosłownie zawalone paskami. Widziałyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Zwolenniczek takich zestawów jest chyba tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski poszerzają i zaburzają proporcje sylwetki.

Słońce i jego wpływ na włosy

wella maska do włosów
Włosy w upalne dni są bardzo narażone na wpływ szkodliwych dla zdrowia czynników. Pełne szkodliwych składników powietrze może silnie osłabić włosy tuż nad skórą, a mocne promieniowanie uv potrafi sprawić, że będą wysuszone. Dotyczy to szczególnie i tak już osłabionych włosów różnorakimi zabiegami fryzjerskimi.