Artystyczne stylizacje

Który element bielizny kobiecej jest zazwyczaj niewidoczny, ale istotne jest, aby był komfortowy?

Elegancka
Tego typu składnik kobiecej bielizny zwykle zakryty jest przez jakąś bluzkę. Jednak dużo kobiet chce, aby był wygodny i dobrze się zakładał. Przed jego kupieniem warto jest poznać kilka reguł, aby wybrać ten najlepszy.
Mamy tutaj na myśli biustonosz, który prawidłowo dobrany posiada wielkie znaczenie dla zdrowia oraz kształtu piersi.

Elegancka
Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Na każdy biust odnajdziemy najlepszy stanik, wystarczy wyłącznie nieco poszukać. Wydawać by się mogło, że jeśli nie jest widoczny spod koszulki, to nie jest ważny. Jednak nic bardziej mylnego. Żadna bluzka nie będzie dobrze wyglądać, jeśli pod nią założymy nieodpowiedni stanik (np. o za małej miseczce). Z tego powodu warto zadać sobie trochę trudu oraz wyszukać właściwego biustonosza dla swoich piersi. Te małe prawidłowo wyglądają w staniku typu plunge, który posiada nisko kończące się fiszbinki na środku – zbierają one piersi oraz wypychają je do przodu. Nie zawsze dla małych piersi jest dobry push-up, gdyż pomimo, że piersi wyglądają na bardziej znaczące, wspomniany wzór spłaszcza piersi. Ponadto wkładka z silikonu może zniekształcać biust oraz robić w jego dolnej części wgłębienia.
biustonosz
Autor: pewex
Źródło: http://pewex.pl/
Obszerne piersi dobrze prezentują się w biustonoszu zabudowanym, okrywającym całe piersi. Są one cięższe oraz ważne jest ich podtrzymanie. Stanik może posiadać także przeróżne ramiączka. Mogą posiadać one na przykład różną szerokość. Ich zadaniem jest dźwiganie biustu, więc nawet przy sporym biuście mogłabyś pozwolić sobie na wąskie ramiączka. Miseczki w biustonoszu nie mogłyby być za małe, ponieważ to bardzo brzydko wygląda. Do uprawiania sportu również mogłabyś kupić odpowiedni stanik.

Powinien być miękki, ale powinien prawidłowo podtrzymywać piersi. Kupując sportowy stanik zwróćmy uwagę na wariant tkaniny, z której jest uszyty. Najlepsze są oddychające i nie zatrzymujące wilgotności.