Artystyczne stylizacje

które barwy będą modne jesienią 2013?

images
Wszyscy, którzy interesują się modą, do tej pory pewnie są w stanie powiedzieć, jakich można spodziewać się trendów nadchodzącej jesieni. Pozostali, którzy nie wiedzą na razie, jak nastawić się do tej pory roku, już powinni zająć się tym tematem, bo kiedy na razie moda się nie upowszechniła, mogą uszykować dla siebie zestaw ciuchów nieco taniej, a jesienią ukazać się z taką samą godnością i elegancją, jak wszyscy inni, którzy próbują kroczyć zgodnie z trendami.

Nowe inspirujące kolekcje Dekoral Professional i Sigma

Modę trochę niełatwo pojąć, w sytuacji gdy nie zajmowało się tym problemem. Modę tworzą zwykli ludzie, chociaż nie tylko. Dyktat w tej branży należy do projektantów mody, od których decyzji zależy, czy tego sezonu będzie modny kolor brązowy czy czerwony. Czy popularne okażą się płaszcze filcowe, czy wróci moda na kurtki i palta ze sztucznej skóry, tak jak dwadzieścia lat temu – choć to w zasadzie mało prawdopodobne, jednak wszystko może się odwrócić, kiedy najbardziej szanowani na kontynencie projektanci mody orzekną, że tego typu ubrania są eleganckie i modne.

paleta kolorów
Autor: Sigma Coatings
Źródło: www.sigmacoatings.com.pl

Tak czy siak zachowanie się w zgodzie z modą pozwala nie czuć się odrzuconym wśród ludzi, o ile tylko tego pragniesz, bo liczni, co widać na ulicach większych miast, noszą się bardziej tak, żeby najwidoczniej jak się da określić siebie, własny styl i najbardziej zwracać na siebie spojrzenia. Jeśli ci taki sposób bycia nie do końca pasuje, w Internecie znajdzie się mnóstwo porad fachowców, którzy już w tym momencie potrafią mniej lub bardziej dokładnie przewidzieć, co za pół roku będzie nadawało się do ubrania tak, żeby zachować jednocześnie swój image, elegancję i potrafić wpisywać się w nurty, które narzuca aktualna moda. Jesień 2013 może być na razie odległym sezonem, ale jeśli temat mody traktujesz bardzo serio, już w tym momencie warto o tym pomyśleć.

Istotne są barwy. Modne kolory 2014 w zasadzie nie będą odbiegać od ogólnej, spokojnej palety barw, ale wszystko trochę może się przekształcić. Poza tym, co powiedzą znawcy, kolorystyka w ubraniach może zależeć od tego, jakie są nastroje społeczne – frapujące, ale taki jest fakt. Im ludzie czują się lepiej, na ulicach króluje więcej intrygujących i jasnych barw – dość rzucić okiem na modę letnią z minionych lat.

Interesuje Cię taka porada? Jeżeli poszukujesz innych informacji, które również będą przydatne, kliknij tu oraz sprawdź więcej w tej ofercie.

Jesień przynosi raczej trochę trosk, ale w odniesieniu do aury, generalnego dobrobytu i innych rzeczy z szarych, czarnych i ciemnozielonych okryć moda może odwrócić się w stronę cieplejszych kolorów: brązu, stonowanego beżu i czerwieni.

Źródło: Kraina-stylu.pl