Artystyczne stylizacje

Tag Archive: kształty

kształty

Jakiego typu wybrać dodatek do kreacji, jaki będzie gustowny, pięknie komponujący się z ubraniem? Co jest godne zarekomendowania?

naszyjnik nieskończoność
Większość z nas chce dobrze wyglądać, mieć prezencję, jaka robi wrażenie. Nie ma w tym czegoś dziwacznego, właściwie w dużej liczbie sytuacji jest to niezbędne, a dość często wręcz niezbędne, jeżeli mamy spotkanie biznesowe czy wybieramy się na randkę.

Odzież w paski – lubimy czy jednak nie?

moda damska
W tym sezonie zostałyśmy dosłownie przygniecione paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor albo w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Wielbicielek takich kompletów jest prawdopodobnie tyle samo, co przeciwniczek – te są zdania, że paski poszerzają i zakłócają proporcje figury.

Spinki do mankietów koszuli – biżuteria głównie przeznaczona dla mężczyzn

klasyka
Spinki przeznaczone do mankietów ponad wszystko kojarzą się z niewiarygodnie eleganckimi mężczyznami na „poziomie”, którzy noszą elegancką koszule oraz garnitur. Jak się jednak okazuje, dość spora liczba mężczyzn ich używa – bywają idealną ozdobą do każdej koszuli, a ich bardzo różne kształty oraz wzory umożliwiają zarazem w bardzo subtelny sposób pokazać co się lubi, czym dokładnie się interesuje, nie mówiąc już o głębokości portfela, albowiem takie spinki są robione nawet z autentycznego złota.
Na przekór wszelkim pozorom spinki do koszuli mają możliwość być – jak widać po powyższym – niewiarygodnie różne, nie tylko pod względem samych kształtów, ale i tematyk czy też rodzajów substancji.