Artystyczne stylizacje

Tag Archive: kształty

kształty

Odzież w paski – lubimy czy jednak nie?

moda damska
W tym sezonie zostałyśmy dosłownie zasypane paskami. Widziałyśmy paski pionowe, paski poziome, wąskie i szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Zwolenniczek takich kompletów jest prawdopodobnie tyle samo, co przeciwniczek – te są zdania, że paski poszerzają i zaburzają proporcje figury.

Spinki do mankietów koszuli – biżuteria głównie przeznaczona dla mężczyzn

klasyka
Spinki do mankietów ponad wszystko kojarzą się z niewiarygodnie eleganckimi mężczyznami na tak zwanym „poziomie”, którzy noszą elegancką koszule i garnitur. Jak to się jednak okazuje, dość sporo mężczyzn ich używa – bywają idealną ozdobą do koszuli, a ich różnorodne kształty i wzornictwa umożliwiają przy okazji w subtelny sposób ukazać co się lubi, czym dokładnie się interesuje, nie mówiąc już o głębokości portfela, gdyż takie spinki są tworzone nawet z autentycznego złota.
Na przekór pozorom spinki do koszuli mogą być – jak można zauważyć po powyższym – bardzo różne, nie jedynie pod względem kształtów, ale również i tematyk czy rodzajów surowca.

Jakiego typu wybrać dodatek do kreacji, jaki będzie gustowny, pięknie komponujący się z ubraniem? Co jest godne zarekomendowania?

naszyjnik nieskończoność
Większość z nas chce dobrze wyglądać, mieć prezencję, jaka robi wrażenie. Nie ma w tym czegoś dziwacznego, właściwie w dużej liczbie sytuacji jest to niezbędne, a dość często wręcz niezbędne, jeżeli mamy spotkanie biznesowe czy wybieramy się na randkę.