Artystyczne stylizacje

Tag Archive: kształty

kształty

Spinki do mankietów koszuli – biżuteria głównie przeznaczona dla mężczyzn

Spinki przeznaczone do mankietów ponad wszystko kojarzą się z niewiarygodnie eleganckimi mężczyznami na „poziomie”, którzy noszą elegancką koszule oraz garnitur. Jak się jednak okazuje, dość spora liczba mężczyzn ich używa – bywają idealną ozdobą do każdej koszuli, a ich bardzo różne kształty oraz wzory umożliwiają zarazem w bardzo subtelny sposób pokazać co się lubi, czym dokładnie się interesuje, nie mówiąc już o głębokości portfela, albowiem takie spinki są robione nawet z autentycznego złota.
Na przekór wszelkim pozorom spinki do koszuli mają możliwość być – jak widać po powyższym – niewiarygodnie różne, nie tylko pod względem samych kształtów, ale i tematyk czy też rodzajów substancji.

Odzież w paski – lubimy czy jednak nie?

moda damska
W tym sezonie zostałyśmy dosłownie zawalone paskami. Widziałyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Zwolenniczek takich zestawów jest chyba tyle samo, co przeciwniczek – te twierdzą, że paski poszerzają i zaburzają proporcje sylwetki.