Artystyczne stylizacje

Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

images
Wielu ludzi lubi patrzeć na innych pod kątem tego jak się prezentują. Oznacza to, że ubiór odgrywa ogromną rolę w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny słynne powiedzenie „pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz” jest cytowane przez wielu stylistów oraz ludzi ze świata mody. Na podstawie ubioru, można bowiem określić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a co więcej, poznać jej status materialny.
Za pomocą ubrań ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy a często i zainteresowania. Koszulki z nadrukiem – są obecnie nie tylko częścią ubrania, ale w pewnym sensie billboardami. Ich oryginalne wzornictwo idące w parze z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, iż T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

A jaka jest historia koszulek z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, koszulki (w serwisie)wna firma uszyła koszulki da drużyny futbolowej. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Dlatego też pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym zniechęcić złodziei. Jak się można domyślać pomysł się nie udał, za to oznaczone koszulki (wejdź https://www.tdruk.pl/kategoria-produktu/koszulki-polo/) stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Nieustannie.

Autor

Wzbudzające pozytywne emocje koszulki pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd to prezentacja pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią poprawić nam humor na resztę dnia. Wyobraźmy sobie, że czekamy na tramwaj w deszczowy i smutny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce widnieje zabawny napis.
Prawda, że świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Fakt, nikt nie powiedział, że koszulki z nadrukiem zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”