Artystyczne stylizacje

Kosmetyki – która kobieta potrafi bez nich żyć?

mini zestaw kosmetyków nantes
Kobiety bardzo lubią dobrze wyglądać. Nie bez powodu definiuje się je mianem płci pięknej. Dlatego częściej niż panowie stosują środki poprawiające zdrowie i urodę. Damska kosmetyczka pełna jest różnych środków, które przyprawiają ich partnerów o zawroty głowy.

Krem do rąk to podstawa

mini zestaw kosmetyków nantes
Autor: Nantes
Źródło: Nantes

Podczas gdy na przykład krem – beautikon.com/caviar-double-effect-cream-przeciwzmarszczkowy-krem-z-wyciagiem-z-kawioru.html – do rąk, czy balsam do ciała, są często wykorzystywane, odczytując na etykietce: kwas hialuronowy, zaczynają się zastanawiać nad tym, czym de facto zajmuje się ich wybranka.

Kwas hialuronowy – także dla panów
Tymczasem kwas hialuronowy może być z sukcesem stosowany również przez mężczyzn. Dzięki wiązaniu wody w tkankach, wyrównuje on zmarszczki oraz wstrzymuje procesy starzenia. Kwas hialuronowy zawarty w kremie ponadto gruntownie nawilża i odżywia skórę twarzy.

Balsam do ciała i krem antycellulitowy
W damskich kosmetyczkach bardzo często widziany jest balsam do ciała i krem antycellulitowy. I chociaż pierwszy z wymienionych panie lubią, do obecności drugiego najchętniej by się nie przyznawały. Krem antycellulitowy należy bowiem do kosmetyków stosowanych z przykrej konieczności pozbycia się niechcianego, pomarańczowego naskórka.

Krem pod oczy na po nieprzespanej nocy
Specyfikiem, do którego mężczyźni zdążyli się już pewnie przyzwyczaić jest krem pod oczy. Z reguły zastanawiają się oni, z jakiej przyczyny kobiety nabywają je w kompozycjach zawierających dwie sztuki. Otóż sprawa jest trochę bardziej złożona. Krem pod oczy na dzień to nie to samo co krem (https://beautikon.com/prestige-creme-d-escargot.html) pod oczy na noc. Każdy z nich posiada nieco odmienne właściwości a także w każdym tkwi inny sekret damskiej urody.

Krem z zielonej herbaty?
Koncerny kosmetyczne wykorzystują siłę przyrody, aby pomóc nam wyglądać młodziej i piękniej. Przykładem takiego naturalnego specyfiku jest krem z zielonej herbaty. Panowie nie potrafią wyjść ze zdumienia. Godzą się z faktem, że jakaś zielona roślina znajduje się w pudełku z herbatami, jednak żeby jeszcze nakładać ją na ciało? Tymczasem krem z zielonej herbaty odżywia, oczyszcza a także wzmacnia skórę, a w dodatku wspaniale pachnie.

Źródło: NANTES