Artystyczne stylizacje

Co musi kupić mężczyzna, chcącyzadbać o skórę

kosmetyki
kosmetyki
Źródło: http://facetaria.pl/

Pielęgnowanie siebie we współczesnych czasach przestało być królestwem kobiet. Mężczyzna z klasą, też potrafi zadbać o swoją kondycję fizyczną i wizerunek. Tworzone nierzadko w sektorze kosmetycznym linie dla mężczyzn, ułatwiają wybór niezbędnych produktów. Kremy męskie zazwyczaj kompleksowo nawilżają i odżywią skórę, zmniejszając ilość potrzebnych kosmetyków do ilości minimalnej.

Przy tym nie są ubogie, wręcz przeciwnie, zawierają wiele wartościowych składników. Nowoczesność w tym wypadku jest kompromisem pomiędzy ograniczeniem czasu poświęcanego pielęgnowaniu skóry i równoczesnym dostarczeniu tego, co jest niezbędne naskórkowi. W niemal każdym kremie znajdziemy filtry UV, które stały się już bazą w produktach dla ludzi przebywających zwykle w miejskim środowisku. Jak spora część produktów do pielęgnowania twarzy, kremy męskie oferowane są w różnych wariantach dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Oprócz tej bazy znajdziemy także w specjalistycznych liniach dla mężczyzn peelingi, maski i toniki.

Pośród artykułów męskich odnajdziemy produkty z wyższej półki. Wydajnością bez wątpienia różnią się od popularnych firm, ale także ich producenci proponują produkty tworzone dla zwolenników klasyki. Brzytwy do golenia być może wydają się urządzeniem z poprzedniej epoki, jednak przy odrobinie treningu w posługiwaniu się nimi, można poznać ich wyjątkowe właściwości. Nie jest to rzecz jednorazowa, ani też nie potrzebuje do działania prądu. Zrobiona ze świetnych surowców, przez niezwykle długi czas utrzymuje swoją ostrość. Już za jednym wprawnym ruchem, pozwala na dokładne usunięcie sporej części zarostu. Brzytwa do golenia łączy się oczywiście w duet z pędzlem. Od zawsze produkowane w wielu wersjach, pędzle do golenia można nabyć w bardziej luksusowym wydaniu z borsuczego włosia, lub w sporo tańszym – z dzika.

Ponadto brzytwa do golenia w dłoni mężczyzny rozbudza w kobiecym sercu pozytywne wyobrażenia – zresztą tak, jak i partner dbający o swój wygląd. Kremy męskie już od dłuższego czasu powinny zagościć na stałe w łazienkach każdego mieszkania. Bez względu na to z jakiej linii postanawiamy je kupować, każde będą dobrze działać na skórę. Natomiast brzytwa i pędzle do golenia z borsuka nie są jednorazowe, może należałoby zastanowić się, czy powiew luksusu nie jest warty swojej ceny.

Źródło: facetaria.pl