Artystyczne stylizacje

Najmodniejsze akcesoria do golenia

brzytwa
Co prawdziwy mężczyzna posiada w kosmetyczce? Bez wątpienia niewiele. Kilka przedmiotów, które są zupełnie niezbędne. Żadnych zbędnych kremów, maści i innych babskich gadżetów. Klasyczny facet nie używa również plastikowych maszynek do zarostu.

W jego ekwipunku znajduje się golarka z żyletkami bądź prawdziwa, oldskulowa brzytwa do golenia. Golenie się takim czymś sprawia, że mężczyzna czuje siłę. Kawał ostrego metalu trzymany w ręku to wspaniałe uczucie i bardzo dobre golenie. Do pakietu trzeba dokupić niedoceniany już pędzel do nakładania, taki, jaki posiadał twój dziadek. Wszystko, co musi mieć facet, który chce utrzymywać więź ze swoimi antenatami z dawnych lat. Który ma dość dziwacznych kosmetyków dla kobiecych chłopczyków. Brzytwa do golenia to przyrząd dla mężczyzny, dziedzica rycerzy i zdobywców świata.

brzytwa
Źródło: facetaria.pl

Może się przydarzyć, że ostrze się obsunie i tryśnie krew. Prawdziwy facet nie zapłacze, to jasne. Nie ma tu miejsca na użalanie się, ranę musisz zatkać. Kosmetyczka w tym momencie transformuje się w małą apteczkę. Powinien w niej leżeć sztyft mający w sobie ałun, minerał znakomicie zatykający małe rany powstałe podczas bitewnego nastroju przy umywalce. Poczujesz się jak żołnierz na plaży Normandii, który zadrapany kulą błyskawicznie opatruje krwotok i z miejsca wraca do szturmu. Krwawienie zatrzymane, możesz walczyć dalej, komandosie. Widok krwi musi cię pokrzepić, wyzwolić dawne instynkty, o których posiadaniu nawet wcześniej nie wiedziałeś.

Gdy ostatecznie odłożysz ciepłe ostrze brzytwy do kosmetyczki, czas oczyścić skórę. Zapomnij o balsamach po goleniu, klasycznego mężczyznę uraduje porządna woda kolońska, pachnąca odwagą i energią. Tak dokładnie ma wonieć mężczyzna, a nie jakimiś różami i liliami. Potem jak wyjdziesz na ulicę, z pewnością przyciągniesz spojrzenia niewiast. Zachęcisz je swoją wonią i prezencją spadkobiercy rycerzy. W miejscu pełnym miękkich gości, pociągających nosem nad małym skaleczeniem i obawiających się karaluchów, ty zostaniesz samcem alfa. toaleta (polecamy pod tym linkiem) golić (polecamy kliknij tu)

Źródło: facetaria.pl