Artystyczne stylizacje

Najmodniejsze akcesoria do golenia

brzytwa
Co męski facet nosi w kosmetyczce? Z pewnością niewiele. Trochę przedmiotów, które są całkowicie niezbędne. Bez zbędnych żelów, maści i innych babskich szpargałów. Klasyczny facet nie ma także tandetnych maszynek do golenia.

Co prawdziwy mężczyzna posiada w kosmetyczce? Bez wątpienia niewiele. Kilka przedmiotów, które są zupełnie niezbędne. Żadnych zbędnych kremów, maści i innych babskich gadżetów. Klasyczny facet nie używa również plastikowych maszynek do zarostu.

W jego ekwipunku znajduje się golarka z żyletkami bądź prawdziwa, oldskulowa brzytwa do golenia. Golenie się takim czymś sprawia, że mężczyzna czuje siłę. Kawał ostrego metalu trzymany w ręku to wspaniałe uczucie i bardzo dobre golenie. Do pakietu trzeba dokupić niedoceniany już pędzel do nakładania, taki, jaki posiadał twój dziadek. Wszystko, co musi mieć golić (polecamy kliknij tu), który chce utrzymywać więź ze swoimi antenatami z dawnych lat. Który ma dość dziwacznych kosmetyków dla kobiecych chłopczyków. Brzytwa do golenia to przyrząd dla mężczyzny, dziedzica rycerzy i zdobywców świata.

brzytwa
Źródło: facetaria.pl

Może się przydarzyć, że ostrze się obsunie i tryśnie krew. Prawdziwy toaleta (polecamy pod tym linkiem) nie zapłacze, to jasne. Nie ma tu miejsca na użalanie się, ranę musisz zatkać. Kosmetyczka w tym momencie transformuje się w małą apteczkę. Powinien w niej leżeć sztyft mający w sobie ałun, minerał znakomicie zatykający małe rany powstałe podczas bitewnego nastroju przy umywalce. Poczujesz się jak żołnierz na plaży Normandii, który zadrapany kulą błyskawicznie opatruje krwotok i z miejsca wraca do szturmu. Krwawienie zatrzymane, możesz walczyć dalej, komandosie. Widok krwi musi cię pokrzepić, wyzwolić dawne instynkty, o których posiadaniu nawet wcześniej nie wiedziałeś.

Gdy ostatecznie odłożysz ciepłe ostrze brzytwy do kosmetyczki, czas oczyścić skórę. Zapomnij o balsamach po goleniu, klasycznego mężczyznę uraduje porządna woda kolońska, pachnąca odwagą i energią. Tak dokładnie ma wonieć mężczyzna, a nie jakimiś różami i liliami. Potem jak wyjdziesz na ulicę, z pewnością przyciągniesz spojrzenia niewiast. Zachęcisz je swoją wonią i prezencją spadkobiercy rycerzy. W miejscu pełnym miękkich gości, pociągających nosem nad małym skaleczeniem i obawiających się karaluchów, ty zostaniesz samcem alfa.

Źródło: facetaria.pl