Artystyczne stylizacje

Tag Archive: kopertówka

kopertówka

Wieczór sylwestrowy – co na siebie włożyć oraz na jakie dodatki postawić?

torebka
Ogromnymi krokami zbliża się najbardziej szalona noc w roku – Sylwester. Większość z nas w tę magiczną noc bawić się będzie na najróżniejszych balach i prywatkach. Niektórzy postanowią pozostać w domu, jednak takich osób jest o wiele mniej. Wszyscy ci, którzy wybierają się na gorące zabawy, muszą pamiętać o dobrze dobranym ubiorze.

Cętki wciąż trendy

moda damska
Nie łatwo udzielić odpowiedzi na pytanie co co mają w sobie panterkowe wzory, że ciągle są na czasie. Z sezonu na sezon można je znaleźć w przeróżnych sklepach ciągle powracające z nową siłą. Może to fakt, że jest to wzór pochodzący wprost od najlepszego designera na świecie, jakim jest sama natura, sprawia to, że cętki są bez przerwy w modzie.

Szersza paleta wzorów toreb H&M dostępna już w salonach.

images
Sieć sklepów H&M jest ostatnio bardzo popularna. Pojawia się coraz więcej sklepów tej sieci, a kolekcja ulega poszerzeniu. Coraz większą część produktów stanowi obuwie i akcesoria. Uszyte są z różnych tkanin i w rozmaitych stylach. Ich wybór uzależniony jest także od pory roku. Podobnie w przypadku każdego innego sklepu, także tutaj inne przedmioty i akcesoria dostepne będą w sezonie letnim, a inne w zimie. Powinny one być przede wszystkim dopasowane do kolekcji odzieży w danym momencie. W każdym okresie zimowym sporą część obuwia damskiego tworzą kozaki.