Artystyczne stylizacje

Damskie piękno i czar, czyli wiara w siebie i własne perspektywy poprzez urodę i wdzięk.

kolorowe cienie do powiek
Życie kobiet uwarunkowane jest poprzez wiele elementów. Nie da się ukryć, że uroda i piękno zewnętrzne stanowi jedno spośród nich. Gdy kobieta zda sobie z tego sprawę, chce zrobić wszystko, aby zostać przynajmniej zbliżona do istot okraszonych określeniem ikon piękna. Kto to jest natomiast piękna dziewczyna? Czy to wychudzona topmodelka, która posila się tylko sałatą? A może to być farbowana blondynka, która ma za duży dekolt, a w jej twarzy nie ma teraz nic delikatnego? A być może piękno kryje się w czymś totalnie wyjątkowym?

makijaż Smoky Eye
Autor: tGJ tGJ
Źródło: http://www.flickr.com
Wydawać by się mogło, że ideałem pięknej postaci jest osoba, która zdaje sobie sprawę z tego, że jest wspaniała taka, jaka po prostu jest. Bo nie ma potrzeby nic w sobie poprawiać, żeby przybliżyć się do tego wzoru. Żeby być piękną wystarczy w zasadzie niewiele – pokochać się taką, jaką się po prostu jest. Pogodzić się z swoim ciałem, wraz ze wszystkimi brakami, czy defektami. Jeśli to się uda, to poniekąd te wady zostaną pokochane i nie będą wtedy defektami,a będą atutami. Bo najbardziej atrakcyjne, ładne dziewczyny, to te, które czują się rewelacyjnie w swojej skórze, są wyluzowane, odważne i pewne własnego ciała. I często działają zgodnie z zasadą: „kobieta zmienną jest” stosując proste triki, jak tu – .

malowanie oczu
Autor: Dmitry Boyarin
Źródło: http://www.flickr.com

Piękna kobieta ( Polecana Strona – Sprawdź Teraz) posiada w sobie swój prywatny wdzięk. Jeśli niepewnie się czuje w swojej skórze, wszystkie próby jego znalezienia wydają się być fałszywe i kiepskie. Najkorzystniejsza jest prosta naturalność, którą się po prostu ma. Żeby ją z siebie wydobyć należy po prostu zaakceptować własny organizm. Drugą bardzo ważną sprawą jest bycie prawdziwą, dumną z życia i pozytywnie nastawioną. Pewna siebie osoba roztacza wokół siebie otoczkę piękna, uroku i doskonałości. Jest wspaniała, bo czuje się piękna i wie jak o siebie zadbać (bo stosują: ).

Jej estetyka wręcz zawstydza, ponieważ kiedy uwierzy się w swój indywidualny czar, inni dodatkowo go ujrzą. Zadbana kobieta, która dba o każdy centymetr swojego ciała, która poszukuje sposobów na to, by wyglądać nieskazitelnie, będzie rzeczywiście tak wyglądać. Atrakcyjność każdy nosi w sobie, czasem wystarczy je po prostu wydostać spod ciężkiej warstwy niedowartościowania i niepewności siebie. Natomiast to wszystko będzie skutkowało tym, że jej uroda (np. sprawdź nas) rozkwitnie i zachwyci niejedną osobę.