Artystyczne stylizacje

Każda przedstawicielka płci pięknej pragnie olśniewać swoją urodą, czyli siła zamknięta w kosmetykach

Nie ma chyba pani, której nie zależy na tym, jak wygląda. Dzisiaj panie są w stanie naprawdę wiele poświęcić, by na długo powstrzymać proces starzenia się skóry i cieszyć się młodo wyglądającą skórą. Powinno się wiedzieć, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są ostatecznością. Porządnie dobrane kosmetyki do pielęgnacji potrafią bez wątpienia zdziałać cuda.

krem przeciwzmarszczkowy
Autor: Macnetize.com
Źródło: http://www.flickr.com

Już po dwudziestym piątym roku życianależy włączyć do regularnej pielęgnacji krem przeciwzmarszczkowy. Powinno się przy tym pamiętać, że dobierać powinno się go nie tylko do wieku, ale głównie do kondycji skóry. Może zdarzyć się tak, że dziewczyna, która dopiero co skończyła dwadzieścia pięć lat musi stosować krem przeciwzmarszczkowy stworzony z myślą o kobietach już po trzydziestce (przeczytaj na stronie). Oferowane obecnie kremy przeciwzmarszczkowe wyraźnie różnią się, jeśli chodzi o skład. Do najczęściej wykorzystywanych składników zalicza się jednak kwas hialuronowy ,retinol, peptydy, koenzym Q10, witaminę C i komórki macierzyste. Każda firma stosuje także swoje składniki, które pozwalają odróżnić jej produkty od innych kosmetyków , które znaleźć można w sklepach. Retinol wykazuje wyraźnie działanie odmładzające. Jest to jedna z z częściej wykorzystywanych postaci witaminy A. Jego obecność w kremie sprawia, że dochodzi do pobudzenia syntezy kolagenu. Włókna kolastyny, które uległy zniszczeniu, skutecznie się odbudowują.

Jeżeli ten tekst Cię zainteresował, to śmiało kliknij tu i przekonaj się, co znajdziesz w najnowszym linku. On również jest wartościowy.

Dzięki temu kremy z retinolem poprawiają elastyczność skóry oraz jej jędrność. Należy pamiętać, że retinol skutecznie usuwa również zmiany trądzikowe.

płatki pod oczy
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Kwas hialuronowy to natomiast aktualnie najpopularniejsza substancja nawilżająca. W sposób naturalny znajduje się on w naszej skórze. Wraz z upływem czasu jednak jego ilość istotnie się zmniejsza. Płatki pod oczy to obowiązkowy element wyposażenia każdej troszczącej się o urodę pani – zobacz więc: nawilżające płatki pod oczy. Płatki pod oczy to łatwy sposób, aby w krótkim czasie poprawić wygląd skóry pod oczami. Nawilżane są one licznymi substancjami aktywnymi, które korzystnie wpływają na skórę tych wyjątkowych okolic. W wielu przypadkach są to takie same substancje, jak te w kremach o działaniu przeciwzmarszczkowym. Ich stężenie jest jednak wyraźnie niższe. Skóra w tej okolicy jest bowiem wyjątkowo delikatna oraz wrażliwa.