Artystyczne stylizacje

Kreacje na jesień

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13
Zbliżająca się wielkimi krokami jesień oznacza, że powinno się zacząć wykładać z otchłani szafy grube ciuchy. Zapewne większa część z nich jednak nie pasuje do wdziewania w tym roku – po prostu nie jest zgodna z aktualnymi trendami. Najlepsza pora więc udać się na przebieżkę po sklepach, by zakupić nowe ciuchy na jesień. Na szczęście nie ma obowiązku kupowania wielu ciuchów, bo w trwającym roku do łask wraca pewna nieśmiertelna klasyka, którą na pewno każdy trzyma gdzieś na dnie szafy.

Co jest w tym roku modne? Co zakładać na siebie, by uważać się za osobę z wyczuciem mody? Namawiamy do lektury tego wpisu.

Tej jesieni trendy będzie tradycyjny prochowiec. Taki ubiór bez wątpienia kojarzy się z filmami policyjnymi z dawnych lat. Prochowiec stał się tym sposobem ikoną stylu, koniecznym strojem mężczyzny, który chce wyglądać z klasą. Co warte uwagi, taki strój mogą nosić też niewiasty – na kobietach wygląda on równie elegancko, co na panach.

Dla pań tej jesieni rekomenduje się modne szpilki w kolorze białym. Takie obuwie jest bardzo estetyczne, ale ma pewien mankament – można je łatwo umazać czymś brudnym. Jesień w naszym kraju cechuje się wyjątkowo paskudną aurą, normą są ulewy, więc białe szpilki warto wsuwać tylko na niektóre okazji. Najlepiej je nosić w pokojach, z daleka od listopadowej zgnilizny. Nieśmiertelną klasyką są buty Adidas (super produkty: ). Warto poprzeglądać jesienną ofertę tej renomowanej firmy – można napotkać na naprawdę stylowe modele, które będą doskonale wyglądać z każdym ubiorem. Pełna oferta mody znajduje się tu: ubrania dla mężczyzn.

Jeśli szukasz szerokich informacji na temat ciuchów, które są trendy tej jesieni, możesz zajrzeć do dostępnych w kioskach periodyków modowych. O ile nie zamierzać wydawać gotówki na modowe miesięczniki, poszukaj propozycji modowych na jednym z wielu serwisów WWW, na których publikowane są wskazówki od najlepszych dyktatorów mody. Publikowane tam projekty są tak samo dobre jak te publikowane w słynnych magazynach modowych.