Artystyczne stylizacje

Tag Archive: jesień

jesień

Solidne buty sportowe na zimę

kurtki i płaszcze
Z powodu coraz chłodniejszych temperatur rewelacyjnym pomysłem jest rozważenie zakupu ciepłej odzieży. W dzisiejszych czasach warto zawsze zaopatrzyć się w gustowny ubiór, który pozwoli świetnie się poczuć, a także zjednać szacunek wielu osób. W natłoku niesamowitych ofert zakup najlepszych produktów, nie jest nigdy kwestią prostą. Wraz z jesienią sklepy posiadają wyjątkowo szeroki wybór tak niezbędnych elementów garderoby, jak ciepłe płaszcze damskie, eleganckie bluzki oraz pasujące buty.

Kreacje na jesień

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13
Nadchodząca jesień oznacza, że trzeba zacząć wykładać z ciemności szafy grube ubrania. Najprawdopodobniej duża część z nich jednak nie nadaje się do wdziewania w tym roku – zwyczajnie nie jest zgodna z dzisiejszymi trendami. Najlepsza pora więc pójść na przebieżkę po sklepach, by nabyć nowe ciuchy na jesień. Na szczęście nie ma obowiązku kupowania wielu ciuchów, ponieważ w 2013 roku do łask powróciła pewna nieśmiertelna klasyka, którą pewnie każdy przechowuje gdzieś na dnie szafy.

Calvin Klein – najnowsza oferta

W dzisiejszych czasach należy zawsze zapewnić sobie elegancki ubiór, który pozwoli dobrze się poczuć, a także zjednać szacunek wielu osób. W natłoku bajecznych ofert zakup najlepszych produktów nie jest nigdy sprawą banalną. Nieraz pomóc mogą tu zaufani znajomi, bądź wykwalifikowani znawcy mody. Zdecydowanie perfekcyjnym posunięciem jest nabycie popularnych i cenionych przez ogrom użytkowników ubrań i dodatków w sprawdzonych sklepach. Niezwykle ważne jest, aby takiego rodzaju stroje były wykonane starannie i były praktyczne, a jednocześnie cieszyły oko. Dlatego też razem z nadejściem jesieni wyśmienitym pomysłem jest zakup ubrań znakomitej marki Calvin Klein.

Odzież dla panów

images
Mężczyźni również zastanawiają się, co na siebie włożyć. Prawdopodobnie ich rozmyślania nie są tak męczące jak u pań, jednak też mogą być uciążliwe. Nad czym głównie zastanawiają się mężczyźni? Czy zimno czy ciepło, jakie ciuchy najlepsze na daną porę roku, czy to faktycznie do siebie pasuje. Wbrew pozorom, mężczyznom też zależy na dopasowanym i eleganckim ubraniu. Poniżej zamieszczamy kilka porad, które mogą ułatwić życie.

Trendy w kolorach na jesień 2013

images
Wszyscy, co interesują się modą, do tej pory pewnie są w stanie powiedzieć, jakich można spodziewać się trendów nadchodzącej jesieni. Pozostali, którzy nie mają pojęcia jeszcze, jak nastawić się do sezonu, już powinni zainteresować się tym problemem, gdyż kiedy jeszcze moda się nie narodziła, mogą uszykować sobie zestaw modnych ubrań odrobinę taniej, a w sezonie jesiennym ukazać się z taką samą godnością i elegancją, jak wszyscy inni, którzy pragną podążać zgodnie z trendami.

Modne propozycje zaprojektowane z myślą o płci pięknej na okres J/Z

Płaszcz damski
Schyłek zeszłego roku oraz początek roku 2014 powitał nas cieplutko i wiosennie. zaburzały realne odczucia jakie zwykliśmy mieć podczas trwania tego nieprzyjaznego okresu w roku. Dlatego właśnie trudno było wybrać dopowiednią garderobę, aby nie trząść się z zimna zmierzając do pracy i nie zgrzać się wracając z niej pod wieczór.

Najmodniejsze pomysły na malowanie paznokci w sezonie jesiennym

images
Lato pomału odchodzi. Sierpniowe noce stają się o wiele zimniejsze. W ciągu dnia temperatura także zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, z pewnością jeszcze zaskoczą nas ciepłe dni, ale będą to już tylko ostatnie figle lata, które pomału będzie ustępowało miejsca złotej polskiej jesieni. A jest to czarodziejska pora roku. Zwłaszcza początek jesieni potrafi zaskoczyć. Słoneczko jeszcze wtedy porządnie świeci, a natura przebiera się w królewskie barwy: złoto i purpurę. Na drzewach lśnią w słońcu piękne jabłka i śliwki.