Artystyczne stylizacje

Jakimi sposobami można się skutecznie zgolić zarost z twarzy, stare i nowe techniki golenia brody.

mężczyzna z brodą
Jedną z rzeczy, które odróżniają mężczyzn od kobiet jest zarost, którego stan całkiem sporo może powiedzieć o jego posiadaczu. Panowie mają tu bardzo duże możliwości, pamiętać jednak należy o tym, że granica pomiędzy dobrym wyglądem a zaniedbaniem i niechlujstwem jest dość cienka i łatwo ją czasami przeoczyć.

brodacz
Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com

Niektórzy z mężczyzn decydują się na chodzenie z dłuższą brodą i rezygnują z jej golenia, co nie znaczy, że nie muszą o nią w inny sposób dbać.

Wpis przedstawiający taką kwestię jest niezwykle drobiazgowy, jednak dobrze byłoby sprawdzić inny punkt wiedzenia. My zalecamy to opracowanie.

Inni lubią chodzić z parodniowym zarostem, co dodaje im męskiego uroku i stanowczości, ale tu z kolei należy uważać, aby rzeczywiście to było co najwyżej kilka dni, bo później twarz zaczyna nie najlepiej się prezentować. Jednak największa liczba panów systematycznie goli swój zarost, przez co prezentują się tak jak powinni, bez zbędnego zaniedbywania się. A że panów żyje na ziemi kilka miliardów, to jest zupełnie zrozumiałe, że biznes związany z produktami do golenia, kosmetykami praz maszynkami wycenia się na rzeczywiście pokaźne pieniądze.

Są jednak mężczyźni, którzy wolą stare metody, a do takich bez wątpienia należy brzytwa do golenia (). Żeby jej używać należy mieć sporo wprawy i nerwy ze stali, gdyż wcale nie jest trudno o pozostawienie krwawych śladów. Można jeszcze znaleźć fryzjerskie zakłady, w których można się ogolić w ten tradycyjny sposób, chociaż powoli się wykruszają.

zestaw do golenia
Autor: Jody Bowie
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo chętnie używana była też jeszcze niedawno maszynka na żyletki (), jej ogromnym plusem było to, że była tania w użyciu, a równocześnie bardzo dobrze goliła. Tego typu maszynki wyparte zostały przez znacznie nowocześniejsze maszynki z kilkoma ostrzami, lecz nadal w wielu sklepach można znaleźć te tradycyjne sprzęty. Zwłaszcza chętnie klienci kupują model figaro, panowie którzy chcą poczuć prawdziwy dreszczyk emocji na swojej szyi powinni ją kupić i rozpocząć golenie.

Kliknij, w tym serwisie jest naprawdę ta witryna (https://dermatologia-matych.pl/kontakt/), która na pewno Cię bardzo zaintryguje! Odnajdziesz w tamtym miejscu bardzo dużo ciekawych informacji.

Jednak jeżeli ktoś nie będzie lubił żadnego ryzyka, to do wyboru będzie miał sporo typów gotowych maszynek, a także różne wersje elektrycznych golarek.