Artystyczne stylizacje

W jaki sposób szybko pozbyć się tłuszczu z brzucha?

brzuch
Trenujesz ciężko od paru miesięcy a nawet lat bez widocznego rezultatu? „Diety cud” nie działają? Dziś jest wiele metod na rychłe pozbycie się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Pewną z nich jest odsysanie tkanki tłuszczowej. Ten zabieg to odsysanie łuszczu z wyselekcjonowanych okolic ciała. Nie jest metodą na chudnięcie, daje możność modelowania figury. Jego funkcją nie jest zmniejszenie masy ciała a zmiana kształtu i proporcji.

zgrabny brzuszek
Źródło: dbam-o-siebie.pl

W czasie operacji likwiduje się nadmiar tkanki tłuszczowej z wyselekcjonowanych okolic, pozostawiając pod skóra warstwę tkanki tłuszczowej grubości jednego centymetra. Planowanie zabiegu operacyjnego odbywa się w czasie konsultacji przed operacją (np. szczegółowe informacje), polega na precyzyjnym oznakowaniu miejsc przewidzianych do zabiegu. W większości wypadków odsysanymi okolicami ciała u pań są: brzuch, talia, boczne okolice ud, przyśrodkowa okolica kolan, podbródek. Przed operacją aplikowana jest profilaktyka antybiotykowa. Zabieg operacyjny trwa od 3 godziny. Wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym. Bezpośrednio po zabiegu pacjent ma założone specjalne ubranie uciskające, które powoduje właściwe obkurczanie się skóry w miejscach odsysanych jak też redukuje obrzęk. Przeszczep tkanki tłuszczowej to też nie metoda na odchudzenie się lecz na wymodelowaniu figury . Dodaniu krągłości tam gdzie jest to wskazane zaś usuniecie boczków, fałdek i oponek z tych miejsc, w których nie powinny być. Zabieg odessania tkanki tłuszczowej cudownie modeluję i daje kształty jakie, można tylko otrzymać po ciężkim treningu. Przeszczep tkanki tłuszczowej ma na celu skorygowanie figury, nadanie jej pięknych kształtów, wymodelowanie jej przez odsysanie tłuszczu w punktach, gdzie jest jej zbyt dużo a przeszczepienie w punktu płaskie, gdzie konieczne jest nadanie odpowiednich krągłości. To zabieg skierowany nie wyłącznie dla pań lecz, też dla mężczyzn.

odsysanie tłuszczu
Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com

Luźnej skóry brzucha można się pozbyć dzięki abdominoplastyce. Plastyka brzucha czyli abdominoplastyka jest zabiegiem polegającym na wyeliminowaniu fałdu skórno-tłuszczowego w środkowej i dolnej części brzucha jak też plastyce mięśni ściany brzuszka. Rezultat zabiegu to poprawa figury jak także wyglądu brzuszka a również znaczna poprawa samopoczucia. Z leczenia chirurgicznego w dużej mierze korzystają panie, jakich powłoki brzuszne po przebytych ciążach uległy znacznemu naciągnięciu. Więcej na