Artystyczne stylizacje

Jakiego rodzaju stroje kąpielowe są zalecane dla kobiet o bardziej obfitych sylwetkach?

Młoda kobieta
Wszystkie dziewczyny, które pragną chodzić na plażę, muszą wykorzystywać specjalne kostiumy. Mogą się one rozróżniać na jedno lub dwuczęściowe. Należałoby jednak pamiętać, że wytwórcy proponują interesantom dużo różnorodnego rodzaju strojów, jakie nie na każdej sylwetce będą prezentowały się prawidłowo.

Przez wiele lat największą renomą cieszyły się wersje jednoczęściowe. Obecnie takie stroje kąpielowe wyróżnia najczęściej fakt, że dobrze prezentują się w nich również kobiety mogące pochwalić się ciałem modelki, jak i kobiety o nieco pełniejszych kształtach. W marketach można by znaleźć jednoczęściowe kostiumy, które unoszą piersi, efektywnie ukrywają za bardzo wystający brzuszek i odpowiednio kształtują wcięcie w biodrach.
Młoda kobieta
Autor: Marianne Ubaleht
Źródło: http://www.flickr.com

Alternatywą kostiumu może być typowe bikini. Jest to strój dwuczęściowy, jakiego miseczki skrojone zostały z kawałków materiału w kształcie trójkąta. Na biuście utrzymują je cienkie sznureczki, jakie zawiązuje się nie tylko z tyłu, lecz również na szyi. Należałoby mieć na uwadze, że strój taki sprawdza się wyłącznie w przypadku właścicielek mniejszych piersi, ponieważ delikatne wiązania nie poradzą sobie z utrzymaniem dużych, a przez to niezbyt lekkich piersi na właściwym miejscu. Jedną z najbardziej wygodnych form, jaką mogłyby mieć stroje kąpielowe to tzw.

Zajmujący materiał? Jeżeli tak myślisz, to kliknij ten link, w serwisie drykowanie, który w tamtym miejscu znajdziesz, też jest coś interesującego.

tankini. Top to koszulka o sportowym kroju, która efektywnie ukrywa brzuch.

Strój ten zaleca się zatem wszystkim tym paniom, których celem jest ukrycie zbyt mocno odstającego brzucha. Jest to składający się z dwóch części strój kąpielowy, który może zapewniać komfort związany z noszeniem kostiumu jednoczęściowego.