Artystyczne stylizacje

Jakie podarunki dajemy facetom, którzy są drodzy naszemu sercu

Prezent, podarunek
Kiedy nieuchronnie i wielkimi krokami zbliżają się urodziny ukochanego faceta lub tejże osobie trzeba podarować prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia bądź tak dla czupurności nawet na Dzień Dziecka, to wybór najlepszego przedmiotu wcale nie jest tak łatwy, jak moglibyśmy sądzić po spojrzeniu na uginające się półki w sklepach.

kosmetyki męskie
Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami wybór nie bywa dobrze przemyślany, a w konsekwencji osoba obdarowana nie będzie tak usatysfakcjonowana, jak życzyłby sobie ofiarodawca. Na szczęście w naszej ludzkiej świadomości istnieje pewien nieutrwalony na piśmie wykaz artykułów, które można podarować praktycznie na każdą okazję, lecz nie zapominajmy o tym, że nie zawsze bywa on najlepszym rozwiązaniem. Wart pamiętać o tym, iż mimo wszystko zapachy Serge Lutens nie każdemu mogą się spodobać.

Z kobietami rzecz wydaje się pozostawać w miarę nieskomplikowana. Najczęściej mężczyźni obdarowują swoje damy bukietem tulipanów i tego typu prezent zawsze idź strona jest na miejscu i nie wzbudza żadnych kontrowersji bądź niesłusznych domysłów. Natomiast w przypadku panów sprawa nie jest już tak nieskomplikowana, bo wystarczy wyimaginować sobie sytuację, w której pracownik, w ramach bożonarodzeniowej premii, dostaje od swojej przełożonej… buteleczkę perfum tom ford black orchid lub czegoś podobnego.

Bądź co bądź, kosmetyki wydają się być najlepszym pomysłem na upominek. Chociaż i tutaj nie zawsze (http://beautikon.com/pielegnacja-twarzy/rodzaj-produktu/kosmetyki-dla-mezczyzn.html

perfumy od Versace
Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei niektóre mężatki po prostu pytają wprost swoich facetów o to, co pragnęliby otrzymać w ramach podarunku. W dobrym guście pozostaje kupowanie rzeczy, które będą potem służyły jedynie jubilatowi. I być może z tej przyczyny dużą sławą cieszą się… skarpetki bawełniane – zawsze bywają potrzebne i stuprocentowo będą zakładane na jedną parę stóp. Jednakże panowie tego elementu ubrania raczej nie uznają za dobry, a tym bardziej, rewelacyjny prezent. Mogą zażyczyć sobie przykładowo zapachu marki tom ford black orchid, a wtedy panie powinny o tym fakcie zostać powiadomione wcześniej – w końcu na taki podarek należy odłożyć nieco więcej forsy.