Artystyczne stylizacje

Jakie modele torebek powinna mieć w swoich zbiorach każda kobieta? Podglądamy!

torebki
Każda elegancka kobieta marzy o kolekcji torebek na każdą okazję. Niezmiernie prosto i czasami niedużym nakładem finansowym można zebrać pokaźną kolekcję, jaka doda każdej kreacji elegancji i klasy, a czasem trochę go ożywi lub zmieni jego charakter. Od czego rozpocząć budowanie własnej kolekcji torebek?

Czy w pierwszej kolejności trzeba dokonać napadu na sklep z torebkami? Oczywiście nie.

Czyżby wpisy stworzone na danej stronie (http://www.dortex.pl/hurtownia-odziezy-uzywanej-o-firmie/) w pełni Cię uszczęśliwiły? Myślimy, że tak. Jednakże, jeśli masz ochotę więcej, to najedź tutaj.

Na początku warto skrupulatnie przejrzeć to, co jest w naszej szafie, dokładnie obejrzeć każdą jedną torbę, sprawdzić, czy jest na tyle oryginalna, że może pozostać w naszej kolekcji – poznaj najmodniejsze dodatki w tym sezonie . Drugą rzeczą jest przemyślenie, na jakie okazje zwykle potrzebujemy torby. Oczywiście na pewno wyszczególnimy torebki na co dzień i torebki na specjalne sytuacje. Na co dzień doskonale sprawdzą się listonoszki skórzane i torebki w których pomieszczą się dokumenty w formacie A4.

torebki
Autor: VeroStilo
Źródło: VeroStilo

Możemy mieć dwie lub trzy pojemne torebki i nosić je na zmianę. To korzystne rozwiązanie, ponieważ nie tylko torby będą dopasowane do wielu stylizacji i każdej pory roku, ale też będą długo wyglądać jak nowe. Listonoszki skórzane mają też trochę mniejsze rozmiary, wówczas spokojnie możemy zabierać je na zakupy czy spacery, gdy nie nie musimy mieć ze sobą zbyt wielu rzeczy, a przy tym chcemy mieć nieskrępowane ręce – modne torebki na ten sezon.

Torby typu listonoszki mogą być zrobione z jednego koloru skóry czy skaju albo kilku – dobrze jest mieć w swojej szafie choć jedno ciekawe połączenie kolorystyczne, aby połączyć taką torbę z jednokolorowym czy dość spokojnym strojem. Bardzo dobrze zdają egzamin też torby-worki – można zarzucić je na ramię i mieć swobodne ręce. Na wyjątkowe wyjście, jakie nie wymaga od nas wieczorowego stroju, ale chcemy wyglądać inaczej niż zwykle, sprawdzą się różnych wielkości torby-kuferki. Najczęściej mają one tylko rączkę, bez paska na ramię. Do wieczorowej sukni pasują kopertówki i urocze torebeczki na łańcuszku.

Warto mieć jeden ulubiony sklep z torebkami, w którym sprzedawca zaufa nam a w razie takiej konieczności pozwoli rozważyć zakup w domowym zaciszu, przymierzyć torbę do ulubionych ubrań i dopiero później podjąć decyzję, czy dana torba powiększy naszą kolekcję. Warto również poszperać w second handach, nigdy nie wiadomo, na jakie perełki się trafi.