Artystyczne stylizacje

Które ubrania są aktualnie modne

moda
Jakie kolory były i nadal są modne w tym roku?. Otóż rok 2014 to przesyt neonów, ale możemy też spotkać pudrowe kolory świetnie się sprawdzają. Tak, więc modne kolory 2014 to wszystko poza klasyką, dobrze jest, więc białe, czarne i szare ciuchy zostawić w szafie – w tym roku naprawdę możemy zaszaleć. Dziś nikogo nie dziwi połączenie czerwieni i fioletu, więc nie bójmy się koloru.

moda
Autor: Rebel Forever
Źródło: Rebel Forever
Wiele osób twierdzi, że dress code w korporacji nie pozwala im na szaleństwo w kolorystyce stroju, chociaż oczywiście w pracy mamy wyglądać porządnie, to wcale nie znaczy, że musimy ubierać się nudnie. Wystarczy dobrać jakiś kolorowy dodatek do nudnego stroju, lub zamiast białej koszuli wybrać brzoskwiniowy kolor. To na pewno nie sprawi, że wylądujemy na dywaniku u szefa z powodu kolorowej bluzki. Możemy też wybrać kolorową zieloną sukienkę o właściwej długości. Wiele kolorów sprawdzi się się nawet w czasie służbowych spotkań musimy jedynie pamiętać o tym, by fason danego stroju będzie klasyczny. Niektórym osobom wydaje się, że kolorowe rzeczy są niestosowne.

Jeżeli patrzy się na kolorowe plażowe zestawy to oczywistością jest, że nie sprawdzą się one w biurze, jednak, jeśli znajdziemy kolorową sukienkę ze stójką, to zdecydowanie sprawdzi się ona w biurze. Panowie też mogą postawić na kolorowe koszule lub krawaty, by przełamać monotonię swoich strojów.

moda
Autor: Julita Davies
Źródło: www.wola.pl

Już za chwilę zacznie się wakacyjny sezon. Stąd też w sklepach na wystawach widzimy różnego rodzaju wakacyjne stylizacje. Wszyscy doskonale wiemy, że lato rządzi się swoimi prawami i można w końcu zaszaleć nie tylko z kolorem, ale i z fasonami. Podgoda sprzyja krótszym spódniczkom i odkrywającym więcej ciała bluzkom. Mężczyźni już nie są skazani na eleganckie buty i mogą ubrać jakieś lżejsze obuwie. Poza tym mają możliwość porzucenia krawatów i rozpiąć guzik pod szyją. Wakacyjny luz pozwala na miła odmianę dla ciała i oka, ale na pewno nie pozwala na niechlujność.

Elegancki gadżet będzie świetnym rozwiązaniem, jeśli w pracy mimo letnich upałów musimy być w służbowym mundurku. Dobrze jest zacząć nosić ciuchy odpowiadające konkretnej porze roku. Bo później zimą nie będzie jak nosić wszystkich pięknych krótkich sukienek, czy wydekoltowanych bluzek. Wakacyjne stylizacje dają możliwość wskoczenia w ciuchy, których za nic nie ubralibyśmy jesienią czy nawet wiosną. Dobrze raz do roku zaszaleć i pokazać, że nie boimy się nieszablonowych połączeń.