Artystyczne stylizacje

Jakie kolczyki wybrać do twarzy trójkątnej a jakie do kwadratowej?

kolczyki biżuteria
Jeżeli chciałbyś sprawić radość kobiecie, możesz kupić jej w prezencie coś z precjozów. Jest to niezwykle osobisty upominek, który w każdym wypadku sprawi przyjemność i jest wyrazem wdzięczności oraz miłości.
Srebrne kolczyki mają dwie wielkie zalety.

kolczyki biżuteria
Autor: H&M
Źródło: H&M
Są niezwykle piękne i niedrogie. Niezależnie od stroju są najlepsze na każdy dzień. srebro mogłoby mieć dwa odcienie. Może być jasne i oksydowane. To oksydowane srebro jest z refleksami brązowymi albo fioletowymi. Srebrne kolczyki są dosyć miękkie, zatem używa się domieszki z miedzi czy też niklu. Zakupując kolczyki w najlepszym sklepie jubilerskim, zawsze warto sprawdzić jakie są próby. Spotykana zazwyczaj próba to 925 i kolczyki o tego typu próbie warto kupować. Srebrne kolczyki mogłyby zostać skromne i niezwykle bogato ozdobione. Bardzo ciekawe kolorystycznie mogłyby być kolczyki – https://www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Kolczyki-srebrne_Kolka-506.html – ozdobione perłami czy cyrkoniami. Tego typu kolczyki (e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-dla-dzieci_Kolczyki-466.html) są w każdym wypadku lekkie oraz bardzo wygodne w noszeniu. Jeżeli chcesz kupić kolczyki biżuteria, jaką posiada salon jubilerski z pewnością je posiada.
niedoskonałości
Autor: Shock Absorber
Złote kolczyki mogą być jasno żółte, różowe a nawet czerwone. Odcień złota jest zależny od tego, z którym metalem złoto zostało zmieszane. Kolczyków nie warto kupować na w zwykłych sklepach z pamiątkami. Do dowolnego zakupu kolczyków czy obrączki musi być dołączona informacja o próbie. Próba tego typu powinna byc wybita na pierścionku przykładowo po wewnętrznej jego stronie. Układ kolczyków wpływa na prezencję całej twarzy. Jeżeli Twoja twarz jest kwadratowa, kupuj kolczyki okrągłe albo łezki. Przy trójkątnej twarzy kolczyki muszą być szersze na dole a wąskie u góry.

Nie mogą być też dłuższe niż do linii podbródka. Do twarzy w kształcie trójkąta będą pasowały kolczyki z różnymi ozdobami. Do twarzy okrągłej kolczyki mogłyby być długie, lecz smukłe. Do twarzy owalnej pasować będą kolczyki geometryczne i długie.