Artystyczne stylizacje

Jaki kolor spodni jest dobry na okres wiosenny a jaki na okres zimowy?

konkursy
Wydawać mogłoby się, że spodnie jeansowe to zaledwie typowe spodnie, w których nie można zbyt dużo zmienić. Prawda jest jednak taka, że mogłyby posiadać różnego rodzaju krój, barwę czy też choćby długość.

stopa
Autor: Sunil Dass
Źródło: http://www.flickr.com

Na rynku jest tyle ich rodzajów, że chcąc uzupełnić swą szafę, można by stracić głowę.
konkursy
Autor: CLARKS
Osoby, które pragną nabyć sobie dopasowane spodnie jeansowe, pomyślą na pewno o modnych oraz znanych kiedyś tzw. dzwonach. Zresztą jeansy damskie lee zawsze były modne, komfortowe i świetnie nadawały się do jakiejkolwiek figury. Jeszcze niedawno bardzo popularne były również spodnie rurki, jednak aktualnie znów wracają jeansy Jeansy męskie w texasclub dzwony, które mogą mieć dość wysoki stan. Często kupowane w ostatnim czasie biodrówki są już sporadycznie wybierane przez polskie dziewczyny. Niezaprzeczalną zaletą dzwonów jest to, że doskonale zakrywają pewne mankamenty sylwetki, a równocześnie mogłyby podkreślać to, co jest w kobietach najpiękniejsze. Poza tym wizualnie wydłużają nogi i wyszczuplają sylwetkę.
Jeżeli chodzi o ich kolorystykę, w zimie najwłaściwiej wybrać ciemniejsze jeansy, np. w odcieniu granatowym czy też czarnym. Jednak wiosną zdecydowanie lepiej mogłoby być wybrać żywsze odcienie, np. biały czy kremowy. Niezależnie od ich barwy, mogą być długie nawet do ziemi oraz zakrywać buty.

Niestety tego typu wariant spodni najwłaściwiej wygląda głównie na kobietach wysokich, chyba że niższe kobiety będą zakładać obuwie na wysokim obcasie. W sklepach internetowych odnajdziesz model jeansów, jaki Cię zainteresuje. I być może taki model stanie się Twym ulubionym.