Artystyczne stylizacje

Jaki znacie niezły punkt płytowy?

Młodzież, pokój młodzieżowy
Co winien posiadać zadbany sklep muzyczny? Najważniejsze, co nasuwa się do głowy: płyty CD, winylowe, karety na koncerty. Powinni tam trudnić się ludzie znający się na muzyce, umiejący doradzić. To samo dotyczy się sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Co dodatkowo musi się w nich znaleźć?

płyty jako prezenty
Autor: Anita Hart
Źródło: http://www.flickr.com

W tym sklepie zwolennik każdego asortymentu muzyki winien odszukać coś dla siebie, a więc powinny być tam rockowe, metalowe czy rapowe flagi, podobnie rockowe, metalowe, rapowe klamry do spodni (kubki rock), dzięki, którym będziemy modni w określonych środowiskach. Muszą tam się znajdować koszulki jak również bluzy danych zespołów reprezentujących dany rodzaj. Nie obejdzie się również bez drobiazgów, jak naklejki, przypinki czy kubki (zobacz tdruk.pl/kategoria-produktu/kubki/) rockowe, metalowe i rapowe.

Musisz posiadać świadomość, gdy wkraczasz do tego sklepu, że oto jesteś w wielkim ośrodku muzyki, widzisz wszystko jak na wielkim ekranie rockowym, metalowym czy rapowym (najlepsze flagi rap), dostrzegasz koncert, gdzie występują twoje ulubione grupy, a suport (sprzedawcy) pobudzają świetnie atmosferę, budzą do dobrej imprezy. Jednocześnie są sklepy, gdzie można kupić każdy asortyment muzyki lub pozostałych dodatków, akcesoriów muzycznych, są jednakże sklepy, w których zadowolenie odnajdą jedynie fani danego rodzaju muzyki.

koncert
Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com

Nie odnajdziesz w tym miejscu miszmaszu muzycznego, jednakże należy przyznać, iż podobne miejsca to wyjątki.

Czy ten tekst spodobał Ci się tak bardzo, że pragniesz zaznajomić się z kolejnym? To świetnie. Więc tu kliknij i sprawdź (http://www.dortex.pl/promod/) sporo informacji.

Ci, co usiłują zamknąć się w pewnym klimacie lub przerzucić się na sprzedawanie tylko jednego nośnika (przykładowo winyle) nie utrzymują się długo na rynku. Wszystko to przez Internet, łatwą dostępność muzyki i coś, co można by nazwać rozdrobnieniem muzyki (niegdyś sprzedawały się całe płyty, dzisiaj pierwszeństwo wiodą poszczególne utwory, tak zwane, pliki mp3).

Na koniec, warto się zaciekawić, co podobny sklep muzyczny będzie miał w przyszłości, i czy w ogóle podobe sklepy będą miały racje bytu? To ciężkie pytanie, lecz wydaje się, iż jeśli tak to tylko w Internecie., utworzą się miejsca dla melomanów, dla których muzyka, dźwięk to nieco więcej aniżeli jedynie plik mp3, na tyle więcej, że będą mogli płacić grube środki finansów za płytę Cd albo winyla.