Artystyczne stylizacje

Jaką rolę może mieć należycie dopasowana bielizna dla komfortu i wygody noszenia.

images
Okres wiosenno-letni to czas, gdy panie z większą uwagą dobierają stroje. Choćby dlatego, że w tym okresie dużo można zyskać poprzez fajne ubranie. Mini spódniczki, leciutkie bluzeczki oraz klapki, to elementy, które pojawiają się w stylizacjach na upalne dni. Gdy jest upalnie, panie wkładają na siebie jeszcze mniej.

Biustonosz Gaia
Autor: Gaia
Źródło: Akrobatka.pl

Przede wszystkim po to, żeby nie było im gorąco. Dominują króciutkie bluzki albo tuby, to znaczy bluzeczki bez ramiączek. Oczywistym jest, że do takiego ubrania trzeba dobrać odpowiedni biustonosz bez ramiączek, by nie popsuć efektu końcowego. Rzecz jasna nie jest to zbyt prosta sprawa, gdyż ogólnie ciężko jest tak dobierać staniki, aby każdorazowo odpowiednio wyeksponować piersi. Biustonosze bez ramiączek stanowią tym większe wyzwanie, że tak naprawdę cały ciężar biustu opiera się wyłącznie na pasie podtrzymującym.

Czy teraz chcesz znaleźć coś ciekawego na omawiany wątek? Jeśli tak, to poznaj dane w odniesieniu do firmy oraz przejrzyj ofertę etykieta samoprzylepna.

Sprawdź: bez ramiączek.

Przy źle dobranym rozmiarze taki biustonosz to istna katorga dla właścicielki. Zbyt ciasny będzie nieznośnie wrzynał się w ciało, zostawiając bolesne otarcia, natomiast zbyt luźny absolutnie nie spełni swojej roli, za to będzie bez przerwy przekrzywiał się albo zsuwał. Przy odrobinie szczęścia co najwyżej smętnie oklapnie, powodując, że piersi właścicielki będą prezentowały się raczej niezbyt apetycznie. Ciekawe oferty: .

W związku z tym, wybierając się na zakupy, warto pomyśleć przy okazji o dobraniu specjalnej bielizny po to, by w czasie upałów nieskrępowanie i bez obawy o końcowy efekt móc pokazywać swoje kształty na molo albo w centrum miasta. Wspaniale sprawdzi się luksusowa bielizna, której dokładność wykonania da pewność, że nie rozciągnie się po jednym praniu, powiększając obwód pod biustem o trzy rozmiary i tym samym zostając bezużytecznym kawałkiem szmatki.

Dodatkowe wstawki unieruchomią biustonosz w odpowiednim miejscu oraz zapobiegną przesunięciu się podczas codziennej aktywności ruchowej. Niestety kobiety o obfitych biustach raczej nie powinny decydować się na biustonosze bez ramiączek, gdyż pod naporem obfitego biustu nawet ekstra biustonosz będzie przesuwać się i opadać. Zaś niewystarczająco podtrzymany biust to nie tylko mizerny wygląd, ale też zmora dla kręgosłupa. Kompromisowym wyjściem mogą być silikonowe paseczki, które dają bardziej stabilne rusztowanie dla obfitego biustu.