Artystyczne stylizacje

Jaką biżuterię wybrać na co dzień?

kosmetyk
Biżuteria powinna przydawać uroku a także akcentować walory. Subtelna, uwydatniająca osobowość, to perfekcyjne dopełnienie codziennego kostiumu – rzecz jasna jeśli nie przeholujesz.

kosmetyk
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Srebrna, a tym bardziej złota biżuteria w nazbyt ogromnej ilości, prezentuje się tandetnie zaś zamiast czarować, przytłacza. Miej na względzie też, że ogromne kolczyki oraz wyrazista bransoletka, które kapitalnie wygadają osobno, niekoniecznie będą pasować. Ze złotą biżuterią kwestia jest najbardziej trudna – tu łatwo przedobrzyć, więc bądź czujna. Zestaw ją z gładkimi materiałami, które nie będą konkurować ze złotem. Małe złote kolczyki (https://www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-dla-dzieci_Kolczyki-466.html) z ozdobnym kamyczkiem świetnie prezentują się w towarzystwie atramentowej marynarki.sprawdź ofertę make up ślubny make up ślubnyJeżeli chcesz wyglądać profesjonalnie w pracy, winnaś zapomnieć o barwnych klipsach oraz szerokich bransoletkach. W pracy znakomicie się sprawdzą delikatne kolczyki, wisiorki a także bransoletki z cyrkoniami. Aktualnie króluje klasyczne złoto jak też srebro, które świetnie uzupełniają ubiór elegancki, jak też ten mniej urzędowy. Po godzinach można pozwolić sobie na troszkę więcej fantazji a także luzu. Obok klasycznych zdobień do wyboru mamy też mniej formalną, kolorową biżuterię, jaka wspaniale się sprawdza po pracy bądź w weekend.

Urlop, weekend poza miastem, piaszczysty brzeg a także wszystkie inne miejsca, w których ubiera się swobodne, eteryczne oraz lekkie kostiumy – to stosowne pole dla biżuterii w wyższym stopniu wyrazistej jak też wyszukanej. Tu możemy puścić wodzę fantazji jak też przyzwolić sobie na dużą swobodę w wyborze wzorów oraz barw.