Artystyczne stylizacje

Jaką biżuterię wybrać dla dojrzałej kobiety, a jaką dla pracującej pani?

kolczyki srebrne
Odpowiedni dobór dodatków wielokrotnie mówi o niepowtarzalności codziennego ubioru. Prawidłowo wyselekcjonowana biżuteria zaakcentuje nie jedynie cały wygląd pani, lecz również podkreśli dobrze sporządzony makijaż i uwydatni rysy twarzy.

kolczyki srebrne
Autor: Ballin
Źródło: Ballin
ruch
Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
srebro
Młode kobiety znakomicie wiedzą co stanowi główną zaletę ich figury, co trzeba zatuszować i jaką biżuterię dobrać by przyciągała wzrok. Niezwykle znane są kolczyki srebrne (odsyłam do tego serwisu) o geometrycznych formach np. kwadratowe lub o pięciu bokach. Takie kolczyki doskonale sprawdzą się w pracy i podczas oficjalnych zebrań. Na nocne wyjścia do pubu należałoby wybrać biżuterię ekstrawagancką oraz przyciągającą wzrok. Komplety biżuterii w stonowanej postaci są dopuszczalne wyłącznie w formalnych sytuacjach np. w czasie uroczystości zaślubin. Biżuteria w kształcie kostki jest polecana kobietom o owalnych rysach twarzy. Dla pań o twarzy w formie klepsydry pasują kolczyki w kształcie okręgu albo w kształcie kulek.
Pracujące panie z chęcią wybiorą długie kolczyki z dodatkiem szlachetnych kamieni na przykład rubinu. Tego typu kolczyki (srebrne kolczyki sztyft – bizuteriaperlei.pl) będą pasować do wysoko upiętych koków. Jeżeli kolczyki są piękne, to należałoby zrezygnować z naszyjnika lub pierścionka ze znacznym oczkiem. Do pracy zalecane jest noszenie biżuterii skromnej, jaka zaakcentuje styl pani. Starsze panie zwracają uwagę nie wyłącznie na układ precjozów, ale również na klasę jej stworzenia.

Bardzo idealnym rozwiązaniem jest wtedy kupienie kolczyków z bursztynem lub z kwarcem dymnym. To wystarczy, żeby dodatek do powszedniej garderoby stał się stylowy i szlachetny. Dojrzałe kobiety niezwykle dobrze prezentują się w kolczykach z półprzeźroczystymi kamyczkami.