Artystyczne stylizacje

Gdzie trafimy na modne ciuchy dla panów w rozmiarze XXL?

Koszula męska
Nie jest łatwo modnie ubrać dużych mężczyzn. Na szczęście ubraniaprzeznaczoną dla nich wyszukamy nie jedynie w szmateksach, ale i w sieci. Dawno przeminęły już lata, gdy panowie ubierający większe rozmiary byli zdani na brzydkie „namioty” i „worki”.

Koszula męska
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie już mamy świadomość, że wcale nie służą one optycznemu wyszczupleniu, a wręcz na odwrót. Ponadto, ludzie o dużych rozmiarach pragną nosić modne ciuchy, a coraz więcej agencji modelingu proponuje umowę modelkom „plus size”. Działa to nie jedynie w przypadku pań. Wystarczy wprowadzić w wyszukiwarkę internetową hasła „odzież męska duże rozmiary warszawa”, by udowodnić, że są osiągalne w różnych wzorach i fasonach. Jakie powinniśmy wybrać?

W przypadku znacznej wagi warto zdecydować się na najpewniejsze wersje. Warto sięgnąć po jednobarwne koszule – strona www – i T-shirty oraz luźne dresy. Najlepiej nie wybierać kontrastach połączeń i dużych geometrycznych wzorów. Wyjątkowo bezlitosne dla figury są poprzeczne paski.

Ciuchy dla mężczyzn w dużych rozmiarach kupimy w im dedykowanych sklepach, popularnych lumpeksach lub sklepach wirtualnych. Coraz więcej sieciówek proponuje także kolekcje XXL. Szukając sklepu online, wystarczy wprowadzić w wyszukiwarkę frazy „koszulki męskie duże (w serwisie) rozmiary”i „dresy męskie duże rozmiary”, lub„duże koszule męskie”. Uzyskamy wykaz linków do sklepów online, które zajmują się dystrybucją ciuchów w dużych rozmiarówkach.

Korzystanie z ich oferty ma wiele plusów. Oferują szeroką możliwość wyboru, a nie jedynie ponure, bezkształtne worki. Koszty paczki często nie są zbyt duże, a sklepy internetowe również obowiązuje konieczność przyjęcia ewentualnego zwrotu zakupionego towaru. Najczęściej takie sklepy podpowiadają też, jak łączyć sprzedawane na ich stronach ubrania. Na swoim blogu pokazują propozycje połączeń i umieszczają fotografie. Warto skorzystać z tej możliwości inspiracji, ponieważ moda nie jest domeną wyłącznie szczupłych kobiet!