Artystyczne stylizacje

Jak polepszyć wyniki diety?

badanie czystości wody
Dzisiejszy tryb życia nie sprzyja naszemu zdrowiu. Bywamy notorycznie zmęczeni, większość naszego czasu poświęcamy pracy. Nie odpoczywamy, za mało sypiamy. Na dodatek, nieprawidłowo się odżywiamy. Jemy byle co i gdziekolwiek. W zasadzie, chodzi nam tylko o zabicie ssącego głodu. A przecież, nasz organizm do prawidłowego działania potrzebuje zbilansowanej ilości witamin i minerałów. Bardzo ważna jest także woda.

Pojawiły się w ostatnich dniach artykuły, w których różnoracy ludzie starają się przekonać rodaków do picia wody z kranu. Ten życiodajny płyn brany z kranu z pewnością może być zbliżonej czystości, co ten sprzedawany w butelkach. Kwestia jednak nie jest tak prosta, jak się wydaje, bowiem wielkie znaczenie posiada tutaj stan rur. Bywa, że w nieruchomości znajdują się rury, w których wegetują groźne dla zdrowia mikroby i grzyby. Dlatego rozsądnie jest się zabezpieczyć i nabywać wodę w sklepach, naturalnie od godnych zaufania dostawców.

Napoje, po które zazwyczaj sięgamy, by zlikwidować pragnienie, są bardzo szkodliwe. Kawa, herbata, napoje gazowane- to tylko przez chwile przynosi nam ukojenie, ale rzadko myślimy o tym, jakie wielkie zniszczenia robią one w naszym ciele.

czysta zdrowa woda
Autor: geir tønnessen
Źródło: http://www.flickr.com

Nawet wody mineralne nie zawsze są dobre. Wiele z tych, które możemy kupić w sklepach, chociaż mają wiele minerałów, niestety, tak samo jak reszta pożywienia, zakwasza nasze komórki. Co w takim wypadku robić? Jak obronić się przed takim działaniem?

Trzeba także wspomnieć o wodzie, której na co dzień pijemy o wiele za mało. Ale pamiętajmy, że nie wszystko, co znajduje się na sklepowych półkach to . Warto zainwestować w swoje zdrowie i pić wodę jonizowaną, która wspaniale odkwasza nasz organizm. Wspomaga jednocześnie naszą odporność, a także spowalnia procesy starzenia się naszych komórek.

Jedyną całkowicie bezpieczną wodą dla naszego zdrowia jest woda jonizowana – czytaj więcej . Czemu akurat taka? Liczne badania,robione w różnych państwach na świecie, potwierdzają, że przyczyną wielu chorób jest zakwaszanie komórek. A przecież, w środowisku alkalicznym nie ma prawa się rozwijać żadna choroba. Stąd też spożywanie wody jonizowanej jest najlepszą profilaktyką. To recepta na wieczną młodość oraz szczęśliwe życie w pełnym zdrowiu.

Trzeba pamiętać także o aktywności fizycznej. Jest to obowiązkowy element zdrowego stylu życia. Ruch]Ćwiczenia na świeżym powietrzu to wspaniały zastrzyk pozytywnej energii. Uprawianie dowolnej dyscypliny sportowej pozwoli nam rozładować złe emocje i zadbać o piękną sylwetkę. Wystarczą systematyczne treningi, aby w krótkim czasie osiągnąć spektakularne rezultaty.