Artystyczne stylizacje

Jak zmienić swoją figurę ubraniami?

Czołowe blogerki w jesiennych stylizacjach Gatty
Wiele osób nie jest w stanie się poszczycić doskonałą figurą. Tylko co niektórzy otrzymali piękne kształty w darze od natury. W większości przypadków o zgrabne kształty musimy trochę powalczyć. Niestety, nasz obecny model życia skutecznie nam w tym przeszkadza.

trendy w style=

Zbyt dużo czasu spędzamy za biurkiem, nie jemy prawidłowo i nie uprawiamy aktywności fizycznej. Nawet jeżeli dopiero co rozpoczęliśmy nowe, zdrowsze życie, ciało nie zmieni się błyskawicznie. Najnowsze trendy w modzie idą nam na rękę. Popularne czasopisma o modzie co raz chętniej prezentują modelki o pełniejszych kształtach. Ale jeżeli i do takiego ideału nam jeszcze daleko, można nieco poeksperymentować z ciuchami.

Panie powinny zacząć od zakupienia porządnej bielizny. Okazuje się, że rodaczki nie potrafią wybrać sobie odpowiedniego rozmiaru biustonosza. Zazwyczaj decydujemy się na za mały. Dlatego warto zainwestować w rzeczy najlepszej jakości, które idealnie wymodelują naszą figurę. Bielizna triumph pomoże nam pięknie wyeksponować biust i ukryć wystający brzuch. Inne ciekawe artykuły odzieżowe: polecane bluzy męskie.

Gdy założyliśmy już modelującą bieliznę, warto zastanowić się nad doborem odpowiedniego ubioru. Jeśli naszym największym koszmarem jest wystający brzuch, rewelacyjnie ukryje go modna sukienka z baskinką. Ten hit z wybiegów kilku ostatnich sezonów sprawi, że ten niedostatek figury zostanie dobrze zamaskowany. Dodatkowo, ta czarodziejska falbanka wspaniale uwydatni nasze wcięcie w talii. Polecam: mamy dodatkowe kilogramy, nie dajmy się namówić na elastyczne tkaniny, które jedynie podkreślą znienawidzone fałdki. Powinniśmy się skoncentrować na odkrywaniu naszych atutów. Jeżeli posiadamy piękne łydki, nośmy takie spódnice, które właściwie je wyeksponują. Właścicielki dużego biustu powinny zrezygnować z zapinanych pod szyją bluzek i golfów, które powodują, że górna część sylwetki staje się zbyt masywna.Pamiętajmy, że dopóki sami nie zaakceptujemy swojego wyglądu, w rzeczywistości w niczym nie będziemy czuć się wystarczająco dobrze. Musimy najpierw pokochać swoje ciało i uśmiechnąć się do siebie w lustrze. Pozytywne nastawienie to przepis na sukces.