Artystyczne stylizacje

Jak można w dzisiejszych czasach uwiecznić wysiłki naszych bijących się o wolność przodków?

torba zrzutowa
W aktualnych latach jeszcze bardziej zauważalna okazuje się niezwykle krzepiąca i pozytywna moda do propagowania, zwłaszcza pośród młodzieży, niektórych zachowań patriotycznych.

Działania takowe przejawiają się na wszelakie sposoby. Od uczestniczenia w wszelakiego wariantu wiecach, przez propagowanie postaw patriotycznych w Sieci do zwykłego noszenia ubiorów posiadających odpowiednie nadruki.
Przykładowo w Sieci można by bez żadnego kłopotu kupić takowe przedmioty jak koszulka lub bluza (https://e-militaria.pl/bluzy-cpu-137) Narodowe Siły Zbrojne. Jak powszechnie jest wiadome, NSZ to polska wojskowa konspiracyjna siatka, jaka funkcjonowała w latach 1942-1947. W szczytowym okresie w jej szeregach koncentrowało się ok. 75 tys. członków. Tego typu bluza (jesteśmy tutaj) Narodowe Siły Zbrojne ma za zadanie uwiecznić ludzi, jacy żyjąc w niezwykle trudnych dniach, wstępnie bili się z okupantem niemieckim, by potem bić się o wolność z okupantem radzieckim. Tego typu bluza Narodowe Siły Zbrojne może więc posiadać nadruk z polskimi Kolorami narodowymi, z białym orzełkiem czy ze skrótem nazwy samej organizacji.

bluza narodowe siły zbrojne
Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
torba zrzutowa
Jeżeli interesują nas takie postaci ćwiczeń jak biwaki survivalowe, to być może zaciekawi nas dostępna między innymi w Sieci tak zwana torba zrzutowa. Jest to specjalna torba wojskowa, która może być przyczepiona do paska za pośrednictwem szlufek, na zatrzask albo za pomocą rzep. Oryginalnie torba zrzutowa była stosowana np. do przechowywania magazynków do broni.

Tego typu torba zrzutowa posiada również specjalny ściągacz, który zapobiega utracie dobytku podczas gwałtownych ruchów jej posiadacza. Więc taka torba zrzutowa mogłaby się przydać w wielu sytuacjach.