Artystyczne stylizacje

W jaki sposób dopasować strój kąpielowy do sylwetki?

Bielizna damska
Panie nie często wybierają się na plażę, bo boją się pokazywać swe ciało. Uważają, że tam będą widoczne wszelkie ich krągłości a także słabostki, przez co będą czuć się niekomfortowo. A przecież są zaprojektowane nadzwyczajne stroje kąpielowe określone do różnorodnych rodzai sylwetek, wystarczy tylko poprzeglądać po czym wybrać najlepszy dla siebie! Oto kilka głównych zasad, którymi powinnyśmy się pokierować przy dobieraniu kostiumów kąpielowych.

polecany sklep
Autor: Gaia
Źródło: Akrobatka.pl
Najlepiej kupować kostiumy kąpielowe w swym ukochanym odcieniu – będziemy czuć się w takim kostiumie dobrze i swobodnie, a dobry nastrój na plaży to już 50procent sukcesu. Drugie 50procent to odpowiednie dopasowanie kostiumu do figury. Takie stroje – odnośnik – kąpielowe dwuczęściowe albo jednoczęściowe nie tylko mogą zaakcentować zbyt mały biust, ale również zatuszować biust zbyt duży.

Możemy również dopasować takie kostiumy kąpielowe, które nie tylko zakamuflują nazbyt obfite biodra, lecz również powiększą optycznie zbyt wąskie. Dziś nawet niedoskonałości górnych partii nóg z pomyślnością zdołamy zakryć, nie pokazując tego, czego nie chcemy pokazać.

Bikini stringi, Stroje kąpielowe składające się z dwu części powinny być dobierane dla dam o zgrabnej linii ciała, zaś osoby o dość dużych gabarytach winny zdecydować się na stroje jednoczęściowe – . Nie jest to dewiza odgórna, jednak z pewnością warto na serio zastanowić się nad „odwagą” którą wykazuje się wiele otyłych kobiet, zakładając dwuczęściowe kostiumy plażowe. W identycznej sytuacji są chudsze kobiety, jakie po prostu wyglądają w strojach jednoczęściowych niekorzystnie.

Jeżeli zainteresował Cię ten tekst, to w tym miejscu jest notka z www, która również posiada niezwykle absorbujące dane na omawiany tutaj temat.

Duży biust także wymaga odpowiedniego zaakcentowania. Wiele z dam wybiera za małe staniki w nadziei, iż optycznie pomniejszą piersi, co jednak daje odwrotny rezultat. Ważne jest wyselekcjonowanie właściwego usztywnienia, jakie zatrzyma piersi na ich miejscu. Ważnym elementem są również paski – stroje kąpielowe na duży biust winny posiadać szerokie paski, jednakże nie powinny być one kluczowym źródłem podparcia, mają zapobiegać zwisaniu. Z pewnością niewskazane są w tym przypadku bikini na sznureczkach i łączone kółkami, stroje bez pasków jak też staniki zakrywające piersi jedynie do połowy.