Artystyczne stylizacje

Jak dobrać odzież dla pana?

mężczyzna w kurtce
W jaki sposób dopasować odzież? Rozważyć kilka czynników: jaka pogoda? do czego mają pasować? na jaką okazję? Najpewniej zawsze przed zakupem uczynić wstępną wybór najbardziej istotnych części garderoby, jakie zamierza się zakupić.

mężczyzna w koszuli
Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo w kwestii kupna kurtki (szczegóły) zależy tutaj od personalnych wymogów,jak również od gustu klienta. Z powodu coraz mroźniejszych temperatur znakomitym pomysłem jest rozważenie nabycia ciepłej odzieży.

Oddzielny temat to skarpetki męskie (skarpety męskie marki Puma w portalu Jeżeli na co dzień nie paradujemy w ubraniu cyrkowca lub nasz styl nie jest artystycznym misz-maszem, to ta cześć ubioru, drodzy panowie, powinna być powiązana do kolorystyki spodni.

Powinniśmy teraz pozostawić za sobą groteskowe pomysły wkładania białych skarpet do garniturów i czarnych lakierek. Bezwarunkowo zabronione jest również połączenie skarpetek i sandałów. Stylowy mężczyzna to też odpowiednie dodatki, które dopełniają cały strój i nadają mu odpowiedniego charakteru. Staromodny kapelusik, czy elegancki zegarek po dziadku nie tylko zwracają uwagę, ale też dużo mówią o charakterze mężczyzny. Również stylowy skórzany portfel jest właściwą wizytówką. A jego zawartość to już całkiem inna kwestia.