Artystyczne stylizacje

Czym różnią się jagody acai od zwykłych jagód

jagody acai
Mawia się, że kochanego ciała nigdy za wiele, jednak pomimo temu znanego zdaniu coraz więcej osób szuka recepty wymarzoną sylwetkę. Często są to godziny okupione katorżniczym wysiłkiem na siłowni i opieranie się pokusom, a wiadomo, że „zakazany owoc” kusi najbardziej.

W mediach są pokazywani sławni bywalcy czerwonych dywanów, którzybez problemu podają przykłady z zestawami ćwiczeń na wymarzoną sylwetkę. Natomiast w księgarniach lub w Internecie można odszukać wiele poradników, traktujących o skutecznych metodach na odchudzanie lub suplementach, które będą pomocne w zgubieniu niepotrzebnych kilogramów.

Ale czy jest sposób na piękny wygląd, który nie wpłynie źle na zdrowie?

sok z acai
Źródło: flickr.com

Najnowszym wynalazkiem na rynku w kwestii zdrowego żywienia są jagody acai (czyt, asai).

Potwierdzisz raczej, że powyższy post jest nieschematyczny. Jeśli zatem masz chęć przestudiować go bardziej, zobacz info znajdujące się tutaj.

Są to malutkie, fioletowe owoce z pestkami, które wyglądem przypominają jagody. Pochodzą z amazońskiej puszczy. Dzięki żyznej glebie acai są rewelacyjnym źródłem witamin: B1, B2, B3, C I E a także minerałów, takich jak: beta karoten, wapń, potas, miedź, fosfor i cynk, które korzystnie wpływają na zdrowe funkcjonowanie organizmu. Ludzie mieszkający w Amazonii twierdzą, że to bardzo dobre lekarstwo w leczeniu różnego rodzaju chorób. Właśnie dlatego też coraz częściej są stosowane w medycynie niekonwencjonalnej z powodu na przeciwnowotworowe. działają również pozytywnie na układ krążenia i wzmacniają odporność, a alergikom dają ulgę w walce z uciążliwymi objawami uczulenia. A co więcej regenerują siły i zezwalają na długi i spokojny sen.

Jagody acai dzięki swoim wielu zaletom, dostały również zaufanie od lekarzy do spraw walki z otyłością, którzy coraz śmielej polecają je swoim pacjentom i traktują je jako jeden z elementów w jadłospisie. Wśród dietetyków istnieje opinia, że jagody acai, mają spore właściwości odchudzające, bo minimalizują poziom cholesterolu, spalają tłuszcz i przyspieszają metabolizm.

jagody acai
Źródło: flickr.com

Jedzenie jagód acai daje możliwość także na likwidację szkodliwych substancji z organizmu.

Czy nie myślisz, że informacje na omawiany wątek mógłbyś znaleźć też na odmiennym portalu? Oczywiście, że tak – kliknij tu, a zobaczysz tam proponowany serwis www (https://cortenstyle.eu/).

Umożliwią stabilizacje dzięki czemu organizm otrzyma sporą ilość składników, które wykorzysta do przetwarzania i dostarczania energii. Te małe owoce to idealny suplement diety w codziennym żywieniu. Stosowanie jagody acai na odchudzanie to rewelacyjna, a głównie zdrowa i racjonalna metoda w walce ze zbędnymi kilogramami.

Źródło: acaimania.pl