Artystyczne stylizacje

Tag Archive: internista

internista

Jak znaleźć godnego zaufania lekarza w Krakowie

Lekarz
Nikt nie lubi odwiedzin u lekarza, tym bardziej jeśli mówimy o publicznej służbie zdrowia. Dalekie terminy przyjęć, kolejki oraz niezbyt wysoka jakość świadczonych usług często skłania nas do skorzystania z prywatnego gabinetu lekarskiego. Część przychodni ma również stosowne umowy z NFZ, zatem przynajmniej z podstawowych usług będziemy mogli skorzystać nieodpłatnie w ramach obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Jak zatem znaleźć właściwego lekarza?

Twoje uzębienie – nigdy o nim nie zapominaj, bo będzie niedobrze

uśmiech i zęby
Wszyscy mamy świadomość tego, jak ważne jest troszczenie się o własne zęby. Przecież mamy je tylko jedne na całe życie, muszą nam w związku z powyższym one wystarczyć na kilkadziesiąt lat. Mimo tego niejednokrotnie bagatelizujemy ich stan, nie rozmyślamy nad tym, żeby właściwie o nie zadbać, a później tego żałujemy. A przecież to nic trudnego, trzeba tylko odrobinę systematyczności.

Nie bójmy się w żadnym wypadku internistów i innych lekarzy!

lekarstwa
Niech wreszcie Polacy i nie tylko częściej chadzają do doktorów – przecież nawet długotrwałe kolejki do fachowców, np. internistów, nie powinny sprawiać, że najzupełniej zignorujemy konieczność zadbania o zdrowie! Zapamiętajmy, iż wyłącznie od razu wykryte choroby dają dużą szansę na wyzdrowienie. Naturalnie to nie znaczy, że jeżeli choróbsko zostanie potem wykryte, z automatu utracimy szanse na bycie zdrowym, lecz no niech nikt nie pomyśli, iż wyłącznie hipochondrycy chodzą często do lekarzy.