Artystyczne stylizacje

Ciekawe sposoby na polepszenie kondycji swojego zdrowia i urody. Które metody zyskują coraz większą rzeszę fanów?

krem ze śluzu ślimaka
Ludzie zrobią sporo i zapłacą dużo za to, ażeby wyglądać pięknie i być zdrowym. Wciąż częściej słyszy się o metodach, jakie niektórym nie mieszczą się w głowie i wydają się dosyć dziwne, jednak zyskują coraz większą rzeszę fanów.

krem ze śluzu ślimaka
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością wiele osób słyszało o dawnej metodzie leczenia, która wykorzystywała pijawki wysysające niejako zainfekowaną krem człowieka. Praktykowano takie zabiegi bardzo często i na różne dolegliwości. Dziś coraz częściej można spotkać ludzi, którzy stosują takie praktyki. Wiele ludzi decyduje się na tego typu zabiegi z użyciem pijawek. Są one polecane na różne schorzenia, przykładowo pomagają przy stanach chorobowym związanych właśnie z układem krwionośnym. Innym przykładem na zbawienny wpływ zwierząt jest używanie różnych, jakie wytwarzane są przez zwierzęta. Tym przykładem jest krem ze śluzu ślimaka, jaki jest dobry na różnego rodzaju blizny, przebarwienia albo trądzik. (link). Daje bardzo dobre efekty już po kilku użyciach. Śluz ślimaka ma bowiem sporo odżywczych składników, takich jak kwas glikolowy, alantoinę, kolagen czy zbiór witamin A, E, C. Doskonale regeneruje skórę jak również odżywia ją dogłębnie. Zyskuje wciąż większą rzeszę osób zadowolonych z rezultatów stosowania.

Już od pewnego czasu modne stały się zabiegi w salonach kosmetycznych, w jakich używa się niewielkich rybek w akwariach, które czyszczą stopy albo ręce z martwego naskórka. Sprawnie oraz dokładnie mogą się rozprawić z nieestetycznie wyglądającymi skórkami wokół paznokci. Identycznie jak ze zrogowaciałym naskórkiem. Sprawdź ofertę na krem ze śluzu ślimaka Robią to o wiele lepiej niż kosmetyczka, ponieważ nie naruszają przy okazji żywej tkanki. Z tego też względu efekty są wspaniałe. Przy tym sam zabieg jest niesamowicie przyjemny jak i relaksujący, chyba że ktoś ma opory przed włożeniem stóp do akwarium pełnego rybek obskubujących nasze stopy.

Nie masz pewności, jaki inny serwis omawia tak samo przydatne porady? Kliknij i zerknij na ofertę, do której odsyłacz jest tu!

Brzmi dość drastycznie, jednak w rzeczywistości rybki są tak niewielkich rozmiarów, iż nie wyrządzą nam żadnej krzywdy, co najwyżej są w stanie trochę połaskotać w stopy.

Przykładów jest jeszcze na pewno sporo oraz co roku ich przybywa. Metody tego typu są oczywiście dobre, jeśli tylko zwierzętom nie dzieje się krzywda. Nie możemy przecież poprawiać swojego zdrowia albo urody kosztem innych żyjących stworzeń.

Masz ochotę zgłębić swą wiedzę i przejrzeć kolejne posty na ów temat? To świetnie – najedź zatem na hiperłącze do wpisu i przejdź do intrygującej witryny.

Z tego powodu musimy zwracać szczególną uwagę, na to jak traktowane są takie stworzenia i czytać dużo o konkretnej metodzie, zanim się na nią zdecydujemy.