Artystyczne stylizacje

Tag Archive: impreza

impreza

Co się je na imprezach?

Pizza
Niebawem impreza…godzina 16:00, jest właśnie piątek, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18 jesteśmy umówieni na imprezę ze znajomymi, więc 2h czasu wolnego dla nas.

Jeśli jesteśmy mężczyzną to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować mniej więcej 20 min. od momentu wykąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po stronie zewnętrznej naszego lokum. Jednak jeśli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 min., ale jakieś razy 3. Przede wszystkim kąpiel może i golenie, później suszenie, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Super.

Rossignol zagwarantuje nam właściwe wyposażenie na zimę

images
Jeżeli czeka nas istotna impreza, na której powinniśmy pojawić się w eleganckim stroju, to warto zadbać o to, żeby posiadać na sobie dobre obuwie. Wygodne, gustowne, zrobione ze skóry, będą świetnie pasowały do każdej stylizacji, a co się z tym wiąże, będą również odpowiednio ją wykańczały. Dlatego trzeba sprawdzić w jakiej cenie jest nam oferowane obuwie Venezia, które charakteryzuje się odpowiednią jakością.