Artystyczne stylizacje

Garść informacji o galanterii skórzanej.

Ciuchy i galanteria skórzana posiadają swoich entuzjastów na całym świecie. Spowodowane jest to niezwykłymi właściwościami wyrobów skórzanych, których inny materiał nie zawiera. Przeciwnie do rzeczy imitujących skórę czy sztucznych materiałów, skóra oddycha i przepuszcza powietrze, jest to nie bez znaczenia do zachowania komfortu cieplnego i odpowiedniej termoregulacji. Nie musimy martwić się o spocenie się w takich rzeczach czy przegrzanie.

Czym cechuje się skóra wysokiej jakości?

Ubrania lub skórzane dodatki pozyskane ze skór zwierząt hodowlanych lub dzikich różnią się od siebie. Te niskogatunkowe lub które wyprodukowane zostały ze skór zwierząt hodowanych w złych warunkach mogą pękać lub szybko się ścierać. Nieprawidłowe ich przygotowanie również odbije się w szybkim niszczeniu, nieprzyjemnym, chemicznym zapachem a także sztywnością.

Produkt Wittchen– co oferuje konsumentom?
Polska spółka wytwarzająca odzież i dodatki skórzane założona została w latach dziewięćdziesiątych i odniosła ogromny sukces, na rynku polskim oraz światowym. Sklep Wittchen jest najchętniej wybieranym sklepem z galanterią skórzaną przez wymagających i gustujących w wysokiej jakości produktach konsumentów. Możemy w nim znaleźć linie płaszczy, kurtek i odzieży wierzchniej, a także stylowe wyroby np. torby wittchen, paski i portmonetki.

Idealny prezent dla kobiet z klasą.
Jeśli pragniemy sprawić niespodziankę naszej żonie czy mamie, to na pewno skórzany dodatek będzie doskonałym zakupem. Torebki Wittchen będą odpowiednie dla każdej kobiety, nie tylko są pakowne i poręczne, ale zachwycają tym jak wyglądają oraz dbałością o detale. Pomimo ich niemałej ceny możemy być pewni, że, warte są wydanych pieniędzy oraz nie zniszczą się szybko. Oprócz toreb Wittchen marka produkuje również portfele, rękawiczki oraz aktówki.

Skóra cechuje się właściwościami, które cenione są on stuleci. Stanowią ochronę od mrozu, deszczu i urazów, są odporne a równocześnie delikatne. Współczesne wyroby ze skóry wytworzone w oparciu o najnowsze technologie co powoduje że, korzystanie z takich wyrobów to satysfakcja a także prestiż.